Ankara'da Vectra A için elektrikçi tavsiyesi lütfen

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun...
Savaş bey zaten en büyük önlemi söylemiş...
bu işleri yapacak usta bulmanız gerçekten çok zor... hiç bir usta bu işlerle uğraşmak istemez...Hele ki sizin tesisat oynanmış..
Şaşmaz da Ader otomotiv var... ben 4 yıldır oraya gidiyorum. bu yaz başı abimin 2000 model 1.6 slx tiposunun tüm sigorta paneli yandı... Çok şükür aracı kurtardık. 4 gün bu işi toparlayacak elektrikçi bulamadık. Tanıdık tanımadık kime sorsak elimde iş var dedi...
Ader otonun elektrik işlerini yapan arkadaş biraz zamana yayarak tesisatı yeniledi. 2-3 aydır bir sorun yaşamadık... İsterseniz bir gidin konuşun. Cumartesi giderseniz ben de öğleden sonra orada olurum. işim olsun olmasın uğrar bir çaylarını içerim...
size de tavsiye ederim
aslında en sağlıklısı bu işi yapan ustaya işi teslim etmek ama götürmeniz zor gibi...
saygılar

Teşekkürler. Şu anda aracın kapı kartları sökük evde masa duruyor. Kumaş döşemeyi söküp deri yapmaya çalışacağım bakalım hayırlısıyla :) Bu iş bitmeden elektrikçiye gidersem takarken gene bir yerine bir şey yaparım diye korktum. O yüzden kapı kartlarının işi bitince bagaja atıp, elektrik işi bittikten sonra orda ustanın yanında takmayı düşünüyorum.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. İş yerim ve ev Şaşmaz'a uzak kaldığından gitmeden bir telefonla arayacağım Ader Oto'yu :)
Bu Cumartesi'ye yetiştirebilirim inşallah. Arabayı hafta içi kullanmasam bile böyle arızalı kalması beni çok stresse sokuyor :(

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, elektrik sorunum çözüldü. Deneme amaçlı eve çok yakın bir oto elektrikçisine gittim. Yok tesisat yanmış yok şöyle olmuş falan gibi laflar ederse arabayı alıp sizlerin tavsiye ettiğiniz yerlere giderim diye düşündüm.

Sonuçta olan şuymuş;
Sol arka kapı döşemesindeki ışığın kablosu ek yerine kadar yanmış, nasıl olduysa sol ön kapı butonunun arka tarafından bir kısmı erimiş ve çalışmıyor doğal olarak.
Bunları hallettik yeni cam sigortası taktık. Şu an her şey normal çalışıyor çok şükür.

Sorun ve çözümün ne olduğunu yazıyım dedim. :)
Ayrıyeten sorularıma cevap yazan ve konu ile ilgilenen herkese çok teşekkür ederim :)

"Sorunum çözüldü konu kitlenebilir yada kaldırılabilir :)"

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Bazen ufak bir kablo milyarlık parça değişimine götürüyor ve bu da hem çok komik hem de üzücü bir durum.. :rolleyes:

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, elektrik sorunum çözüldü. Deneme amaçlı eve çok yakın bir oto elektrikçisine gittim. Yok tesisat yanmış yok şöyle olmuş falan gibi laflar ederse arabayı alıp sizlerin tavsiye ettiğiniz yerlere giderim diye düşündüm.

Sonuçta olan şuymuş;
Sol arka kapı döşemesindeki ışığın kablosu ek yerine kadar yanmış, nasıl olduysa sol ön kapı butonunun arka tarafından bir kısmı erimiş ve çalışmıyor doğal olarak.
Bunları hallettik yeni cam sigortası taktık. Şu an her şey normal çalışıyor çok şükür.

Sorun ve çözümün ne olduğunu yazıyım dedim. :)
Ayrıyeten sorularıma cevap yazan ve konu ile ilgilenen herkese çok teşekkür ederim :)

"Sorunum çözüldü konu kitlenebilir yada kaldırılabilir :)"

bu elektrikçi arkadaş nerede?

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu elektrikçi arkadaş nerede?

Dikmen'deki polis evinden aşağıya doğru inerken Shell ve Petrol Ofisinin altından sağ dönüp 500 metre kadar Hoşdere Caddesi istikametinde ilerlediğinizde sağınızda Polat Oto elektrik yazan tabelasını görebilirsiniz. Benim araba ile Talat usta ilgilendi. Önceden telefonla aramıştım tam dediği saatte orda oldum hemen ilgilendi hiç bekletmedi. Mizaç olarak pek konuşkan biri değil ama gene de bütün sorularımı yanıtladı. Kısacası ben memnun kaldım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Önemli olan aracın sorunun çözülmesi boş ver mizacını ;) ters adam olmasın yeter... bazıları ters olur sorarsın kendi bir hava konuşması desen adama cinayete teşvik edici :)