Ankarada oturan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar 25.09.2010 tarihinde sabah 07:00 gibi Ankara da olacağım (Otobüsle geliyorum). Saat 09:30 gibi YENİMAHALLE (MERKEZ), MİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİnde olmam lazım. otobüsten indikten sonra hangi otobüse veya dolmuşa binmem lazım bana anlatırsanız sevinirim. Aradaki mesafe ne kadar sürüyor. Şimdiden teşekkür ederim.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
30-40 dakkaya gidersin ankarayla kızılaya ordanda metroya geçerek

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam, ekteki linke bakınca okul Yenimahallede değil (ha belki mülki amirlik olarak Yenimahalle belediyesi olabilir ama yenimahalle minibüsüne/metrosuna binerek gidilecek yer değil)

http://www.ankaramimarsinaninsaatml.k12.tr/

Burası AŞTİ'ye, (sabah otobüsün seni indireceği yer, son durak) kuş uçuşu en çok 2-3 kilometre, 4 değildir. Taksiye binmeni, "Gazi üniversitesi kampüsünün arkası, mimar sinan meslek lisesi" demeni öneririm. Taş çatlasa 10 dakika sürer, taş çatlasa 10 TL tutar.

Ha unutmadan taksiye AŞTİ içinden binme, çok dolanır, AŞTİ'den çık, Ankaray'a doğru (Ankaray bildiğin metro) yürü (AŞTİ'nin içi sayılır zaten) Ankaray istasyonunun üstünden bin.

Son düzenleme:

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim o okul yeni mahallede değil. emin değilim ama beşevler de olması lazım o da aştiye 2-3km uzaklıkta. taksiye gitmenizi öneririm

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çetine katılıyorum, çok yakınmış.

Herhangi bir Ulus dolmuşuna da binebilirsin. Bir alt geçitten geçeceksin (dolmuş üstünden de geçebilir gerçi :p), geçtikten sonra inip karşıya geçsen önünde olacaksın.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gitmenin iki yolunu söyleyebilirim.
1.'si TAKSİ ile aralarında AŞTİ-MİMAR SİNAN LİSESİ 3-4 KM var.

2.'si AŞTİ içinden ANKARAY'a binin ve BAHÇELİEVLER durağında in. Duraklar; AŞTİ-EMEK-BAHÇELİEVLER). Dışarı çıktığında karşı yolda park ve arkasında Başkent öğretmenevi var.
Öğretmen evini 200 metre geçtikten sonra yol ayrımında solda 50-100 metre ileride kalıyor.

Gazi Üniversitesi civarında.

DEMETEVLER'deki MİMAR SİNAN LİSESİ.(MESLEK DEĞİL) diye biliyorum.

Son düzenleme:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam, ekteki linke bakınca okul Yenimahallede değil (ha belki mülki amirlik olarak Yenimahalle belediyesi olabilir ama yenimahalle minibüsüne/metrosuna binerek gidilecek yer değil)

Burası AŞTİ'ye, (sabah otobüsün seni indireceği yer, son durak) kuş uçuşu en çok 2-3 kilometre, 4 değildir. Taksiye binmeni, "Gazi üniversitesi kampüsünün arkası, mimar sinan meslek lisesi" demeni öneririm. Taş çatlasa 10 dakika sürer, taş çatlasa 10 TL tutar.

Ha unutmadan taksiye AŞTİ içinden binme, çok dolanır, AŞTİ'den çık, Ankaray'a doğru (Ankaray bildiğin metro) yürü (AŞTİ'nin içi sayılır zaten) Ankaray istasyonunun üstünden bin.
Aynen arkadaşın anlattığı gibi yap. Aştide otobüsten inince zaten en alt katta indirecek seni. Ankaraya doğru yürüyüp merdivenlerden yukarı çıkacaksın. yani samsun-konya yolunun altından karşıya geçmiş olacaksın. karşıdan taksiye bin 5 dk içinde seni gideceğin yere götürecektir.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Sınava Gireceği İl: ANKARA
Sınava Gireceği İlçe: YENİMAHALLE (MERKEZ)
Sınava Gireceği Bina: MİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
Bina Adresi: TEKNİK OKULLAR - BEŞEVLER

Şimdi tam anlamı ile toparlayabilirmiyiz ?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Şimdi okulu aradım
Terminalde in karşıya geç
Dolmuşlara bin Sabancı kız yurdunda in
yanında karşısında gazi üniversitesi var.
Hemen yanındayız dedi. 3 - 4dk sürer yolun dedi. Ben hemen taksiye atsam gitsem daha iyi olur dimi ?

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sınava Gireceği İl: ANKARA
Sınava Gireceği İlçe: YENİMAHALLE (MERKEZ)
Sınava Gireceği Bina: MİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
Bina Adresi: TEKNİK OKULLAR - BEŞEVLER

Şimdi tam anlamı ile toparlayabilirmiyiz ?

Zaten dağılmamıştı ki, ilk yorumdaki "metro ile yenimahalleye git" haricindeki herkes aynı yerden bahsediyor, mesafenin kısalığı nedeniyle yorulmadan taksi ile gidilmesi konusunda da genel kanaat mevcut.

Haftasonu İzmir'de olmasam ben gelip alırdım seni.