Ankara'da Oto Döşeme

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Slm,

Yeni aracımın iç döşemesi açık renk olduğu için benzer bir renkte döşeme yaptırmak istiyorum. Çok maliyetli olmayacak ama yine de kaşite olarak beni üzmeyecek birşey istiyorum. Acaba Ankara'da bana tavsiye edebileceğiniz bir yer varmıdır?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konuyu takip edebilmek için yorum yazıyorum... konu takibimde...

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam, ben ivedikte iş bankasının oraya varmadan solda iki dükkan var, kılıfı onlarda yaptırmıştım 80 TL na. Kot kumaşından çok güzel bir kılıftı, orjinaline de benziyordu, tüm görenler çok beğenmişti. Şu anda öndekiler hala duruyor, arka tarafı kızım sağolsun halletti :D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kot kumaşı terlet miyormu ?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadife ve naylon türevi kumaşlar terletir. Çok kalın olmayan orta halli mevsimlik ve hafif koyu kumaşları tercih edin derim.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kılıfa gerek yok orjinal kullanın kirlenince temizletirsiniz benim şahsi fikrim :)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim çocuk öyle bir kustu kii, arka koltuktaki kılıfı oracıkta söküp attım, içilmiş sütlerin o hali hala gözümün önünde, sıcakla birlikte meydana gelen koku, off off. hadi temizle koltuğu?

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi öncelikle aracın hayırlı olsun.Allah kaza,bela vermesin.Bence daha yeni aldığın aracına döşeme falan yaptırma.Kullanın böyle,eskirse eskisin.Sen kullanamadıktan sonra eskimese neye yarar.Çok kirlenirse detaylı bir temizlik yaptırırsın ya da o zaman yaptırırsın yeni döşemeyi.Tabi yine de tercih meselesi. ;)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla öyle de bej döşeme temizlenmiyor ve maalesef zamanla kararıyor. Üstüne su damlasa lekesi kalıyor. E malum bizim de küçük bebeğimiz var. Muhtemelen arka koltuk bayaa bi leke olacak. O nedenle benzer bir renge kaplatmak istiyorum. Dökme saçma işi bitince de çıkarıp orj döşemeleri ile kullanmak istiyorum