Ankarada ki grubumuza destek bekliyoruz

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
https://www.facebook.com/groups/453322951445354/ ARTIK ANKARADA Kİ CORSA D CİLERİN DE BİR GRUBU VAR...KATILIM BEKLİYORUZ..HEM TANIŞIP KAYNAŞMAK...HEMDE ORTAK NOKTAMIZ OLAN CORSALARIMIZ İLE BERABERCE BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORUZ KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstiyorsanız Konya buluşmamıza katılabilirsiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarih net değil henüz. 8 aralık olur gibi görünüyor şuan için. Ankaradan gelecek arkadaşlarda var zaten. Forumda konu mevcut oradan bakabilirsiniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
https://www.facebook.com/groups/453322951445354/ ARTIK ANKARADA Kİ CORSA D CİLERİN DE BİR GRUBU VAR...KATILIM BEKLİYORUZ..HEM TANIŞIP KAYNAŞMAK...HEMDE ORTAK NOKTAMIZ OLAN CORSALARIMIZ İLE BERABERCE BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORUZ KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ

Gökhan kardeş sanıyorum yenisin forumda :D Vallahı ben, ümit abim, uğur, mehmet abi ve daha niceleri çok uğraştık ankara grubu kurup faal olmaya fakat başaramadık.Sen corsa D cileri toplamaya çalışıyorsun ki biz tüm opelcileri bir türlü toplayamadık :D ama güzel fan sayfası olur, arabanın sorunları hakkında konuşabilirsiniz :) Başarılar

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan kardeş sanıyorum yenisin forumda :D Vallahı ben, ümit abim, uğur, mehmet abi ve daha niceleri çok uğraştık ankara grubu kurup faal olmaya fakat başaramadık.Sen corsa D cileri toplamaya çalışıyorsun ki biz tüm opelcileri bir türlü toplayamadık :D ama güzel fan sayfası olur, arabanın sorunları hakkında konuşabilirsiniz :) Başarılar

abi sizler destek verdikçe olacaktır bence sen çevrende ki corsacı arkadaşları sitemize yönlendirebilirsin çok mutlu olurum seni de beklerim corsacı olman mühim diil https://www.facebook.com/groups/453322951445354/ yardım edersen sevinirim abi :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka camlardaki manuel kriko olayına çözüm bulursanız her türlü destek :p Gatıldım onaylayınız :)
Ayrıca şu en soldaki corsa'nın başına bi gelicek var, benden banko nazar değer söylemedi demeyin, o nasıl bir duruştur, diğer araçların sahipleri kızmasın :D

1457566_572749532778930_1333277179_n.jpg

JuMMpeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah bütün sitedeki opelciler el ele verir artık bide ankarayı gösteririz herkese elimizden geldiğince eğlenceli aktiviteler düşünüyoruz bowling olur bilardo olur go kart olur paintball olur :)