Ankara'da Kaliteli Opel servisi

Ogulcannkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.Zonguldak'ta yaşıyorum.Bulunduğum ilde arabamı servise götürdüm ön takımlardan ses geliyordu usta kaldırdı arabayı baktı gezdik çukurlardan geçtik dinledi ön arka amortisörler,ön kule takozları,viraj demir oreta lastikleri,arka balatalar,ön sağ ve sol salıncak,sol dış akıs körüğü artık zamanla aşınmışlar değişmeleri gerekiyor.Bulunduğum ilde trw meyle gibi yansanayi markalara işçilik dahil 1400tl fiyat çıkardılar.Bu arada arcacım 2004 Vectra C 1.6 Elegance.Burada opel servisiyim diye geçinen servislerin çoğu anlamıyor işçilik sıfır denecek kadar az aynı sorundan 4 defa servise gittiğimi biliyorum yapamıyorlar.Ankara'da önere bileceğiniz güzel bir servis varmı işçiliği güzel aynı zamanda fiyatıda çok pahalı olmayan.Parçaların hepsini gm almayı düşünüyorum.İnternetten parçaları bende alabilirim bu parçaları taktırabileceğim opel serviside olabilir.Ankara veya Sakarya iki ilde olur önere bileceğiniz kaliteli işçiliğe sahip opel servisi tavsiyeleriniz varsa bekliyorum iyi akşamalar

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güner otomotiv halil usta var opel yetkili servisden ayrılmadır.ustalığıda efendiliği de iyidir.tavsiye ederim.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisin adresi ne acaba...
Kartın resmini atıyorum
c19b5bf49fc8b5df214e8d5c8d96e5ae.jpg

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolay gelsin halil usta iyidir.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Forum Sponsoru Opel Garage a güvenebilirsin.