Ankara'da hesaplı sürücü kursu bilen ???

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse dostlar ilginize teşekkürler dün akşam istenen uçuk fiyatlara yakın bir fiyata yazdırdık bakalım. Nasıl altından kalkacağız meçhul. Cevap yazan herkese sonsuz teşekkürler...

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh ya olaya bak! deseler ki zam geldi yok dolar yükseldi yok kriz bu bahanelere alıştık da rekabet vardı aramızda anlaşınca fiyatları yükseltip size çakıyoruz diyo herifler! :mad:

valla arkadaşım Allah kolaylık ve sabır versin...

bu krizde ayakta kalabilmek için en sık yapılan yöntem bu.. Stratejik Ortaklık..

bu arada, tam net isim veremeyeceğim fakat arkadaşların dediği gibi, Kızılay, Ulus, Maltepe gibi yerlerde ucuza bulmak mümkün..

Size kolay gelsin, umarım bütçenize uygun bir sürücü kursu bulursunuz..

edit: son mesajı okumadan yorum yazmışım, hayırlı olsun...

J38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş kızılayda BARTAŞ sürücü kursu arkadaşım demiştim P.tesi günü konuştum 400 TL ye kadar yapabiliriz dedi ilgilenirsen beraber gider yardımcı olurum her an müsaitim Yusuf KOÇ

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu krizde ayakta kalabilmek için en sık yapılan yöntem bu.. Stratejik Ortaklık..

bu arada, tam net isim veremeyeceğim fakat arkadaşların dediği gibi, Kızılay, Ulus, Maltepe gibi yerlerde ucuza bulmak mümkün..

Size kolay gelsin, umarım bütçenize uygun bir sürücü kursu bulursunuz..

edit: son mesajı okumadan yorum yazmışım, hayırlı olsun...

arkadaş kızılayda BARTAŞ sürücü kursu arkadaşım demiştim P.tesi günü konuştum 400 TL ye kadar yapabiliriz dedi ilgilenirsen beraber gider yardımcı olurum her an müsaitim Yusuf KOÇ

efeeryurt arkadaşım teşekkür ederim eksik olmayınız

J38 kardeş ben bartaşı aradım da o kadar düşürmemişlerdi fiyatı bana bilsem hemen seni arardım:) o yüzden başka bir sürücü kursuna yazdırdık biraz keseyi zorlayacak ama bakalım hadi hayırlısı çok teşekkürler.