Ankara'da hesaplı sürücü kursu bilen ???

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
seğmenlerde bi arkadasım aldı 285 egitmis ben onun yalancısıyım ondan söyledim:D

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce kuzenim sonra da bi arkadaşım Tunalı Sürücü kursuna gittiler. adının tunalı olduguna bakma bunlar kızılaydaki şubesine gittiler :D 3x3 olmak üzere 9saat direksiyon dersini söyedikleri gibi vermişler. 300 liraydı sanırım ücreti de.

bunu yazdım ama şimdi google dan araştırdım. galiba bu kızılaydakinin adını değiştirmişler otobil olmuş. ama selanik sokağın başındaydı. ziya gökalpten selaniğe girince soldan ikinci bina mıydı neydi. bi ara veya git konuş istiyosan.

http://www.tunalisurucukursu.net/
http://www.otobilsurucukursu.com/

ama en azından şunu söyleyebilirim ki kızılayda kurs fazla oldugu için rekabet de yüksek oluyo ve fiyatlar biraz daha düşük oluyo sanki...

Aradım sordum 580 peşin 640 taksitli fiyat verdiler. adamlara da dedim ya 300 civarından bahsediliyor siz neden böyle afaki bi rakam veriyorsunuz diye. iki üç hafta önce rekabet vardı bugün anlaştık bundan böyle bu fiyatlar olacak dediler. iyi dedim selametle.

Hala arıyorum. Yardımcı olan arkadaş da bi yemeğimi yer yani sonuçta bizi o kadar masraftan kurtaracak.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla altınpark surucu kursuna bak dıcem ama sanırım orası sana ters

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam bilgim yok ben alalı çok oldu ama halk eğitim merkezlerinin surucu kursları oluyodu ve daha hesaplı oluyodu sanırım eryaman tarafında varmıdır fiyatı nedir bilmem ama daha hesaplı oluyo diye bılıyorum

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradım sordum 580 peşin 640 taksitli fiyat verdiler. adamlara da dedim ya 300 civarından bahsediliyor siz neden böyle afaki bi rakam veriyorsunuz diye. iki üç hafta önce rekabet vardı bugün anlaştık bundan böyle bu fiyatlar olacak dediler. iyi dedim selametle.

Hala arıyorum. Yardımcı olan arkadaş da bi yemeğimi yer yani sonuçta bizi o kadar masraftan kurtaracak.

yuh ya olaya bak! deseler ki zam geldi yok dolar yükseldi yok kriz bu bahanelere alıştık da rekabet vardı aramızda anlaşınca fiyatları yükseltip size çakıyoruz diyo herifler! :mad:

valla arkadaşım Allah kolaylık ve sabır versin...

J38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kızılayda BARTAŞ sürücü kursu arkadaşım bugün arar cevap veririm sana yusuf KOÇ

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde istanbula pahalı derler. :)))

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu cumaya kadar başvurmam lazım varsa biraz ikram edebilecek bir yer bilen varsa oraya gideyim. malum kriz var biraz sıkıntı var bizim kesede de...