ANKARADA güvenilir ve sağlam opel tamircisi tavsiyeleri

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlem sırasına göre yardımcı olayım;
-öncelikle www.google.com.tr linkini tıklıyoruz.
-açılan ekranda arama satırına ankarada opel servis tavsiye yazıyoruz.(kopyala/yapıştır yapabilirsiniz) ve entere basıyoruz.
-arama sonuçlarını dikkatlice tek tek inceliyoruz.

biraz zaman alabilir ama en objektif kararı kendiniz vermeniz gerekiyor.nede olsa araç sizin.biz ne desek boş.ben olsam şaşmazda seçim opele giderim.

Arkadaş "tavsiye" istemiş, google nasıl açılır? nasıl arama yapılır? dememiş.
Sizde TDK nın sitesinden tavsiye kelimesinin Türkçe anlamına bakabilirsiniz ne de olsa internet'ten iyi anlıyorsunuz.

Konuya gelince, arkadaşım ben Ostim civarındaki ONZ OPEL'e gidiyorum. Usta ilgili ve bilgili. TAVSİYE ederim.

adil_adil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne iş yaptırırsanız yaptırın kesinlikle opelci bir yerde yaptırın derim;

En basitinden bir işi başkasına yaptırmak bana çok pahallıya patladı (dikkat etmezseniz sizinde başınıza gelebilir)

ANkara Gölbaşına yakın olan arkadaşları Gölbaşı Üner opel Mesut ustayı tavsiye ederim; (deneyimlerle sabittir ki kesinlikle opelci bir yere gidiniz, çocuk diyeceğiniz çırak bile opele hakim :) )

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
Yakın uzak anlamam opel garajı da tek geçerim.her konuda

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 kez servis değiştirmeyi denedim ama OMS Oğuz Bozkurt'tan ötesini göremedim.Sonuçta memnuniyet beklentilerle alakalı bir durum.Ralli pilotlarının beklentilerini karşılayabilen bir serviste işlerim çözüldüğünden beri diğerleri bir alt kademede kalıyor gibi .İstanbulda'kiler içinde Kocaeli'nde Kitcar Servisi (Şeref Akgün) şiddetle tavsiye ederim.