Ankarada güvenilir bir atikerci arıyorum

mrtrkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar. Astra g 1.4 16V aracıma tüp taktırmayı düşünüyorum. Güvenilir, işçiliği iyi bildiğiniz servis vardır mutlaka.(Ankara içinde bu arada)Yardımlarınızı bekliyorum.

Bir de bu sorum özellikle 1.4 motoru olup da lpg taktıranlara: Atikerin hangi modelini önerirsiniz?

Teşekkürler şimdiden

mrtrkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz oraya mı taktırdınız Bir de mekanda ismini verebileceğiniz usta var mı?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belayı satın alıyosunuz söyliym.atisker den vazgeçin bence.mocan gaz da brc ye bir göz atın.

mrtrkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya açıkçası çok araştırdım marka konusunda Çevremde bir kaç kişi var atiker kullanan hepsi de gayet memnun Sadece bir tanesinde işçilikle ilgili problemi var O da düzelttirecek. Ürünle ilgili sorun yaşayan kimseye rastlamadım açıkçası. Siz neden atikeri önermiyosunuz?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şikayet var sitesine bi göz gezdrin istrerseniz.benimde tanıdığım var kullanan memnunum diyeni henüz görmedim.opel e gitmiyo bu marka.lovato yada brc tktırın bence.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atikercinin güveniliri olmaz dermişim :D Şaka tabide bir arkadaş anlatmıştı forumda. Ankara distribütörü bile sorunsuz istiyorsanız atiker yerine şu markayı takalım demişmiş. Ben atiker taktırmazdım şahsen herhangi bir Opel aracıma. Taktıranlarada saygı duyarız tercih meselesi..

kadirizm2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben brc nin ilk modellerinden brc fast taktırdım herşeyden önce takılan markadan önce lpg yi takan ustalar önemli daha sonradan başınız ağrımasın istiyorsanız işini bilen bir yere iyi bir marka kit taktırın atiker ekogaz falan bunlar basit kitler galerici işi uzun ömürlü olsun istiyorsanız 3 e 5 e bakmayın derim ben anelsanda taktırmıştım brc sistem olarak çok güzel fakat takan usta gaz emulatörünü kaputun tam açıkda kalan yerine koymuş ordan içine giren su oksitlenmeye sebep oldu ve aracın beyni yandı firmayı aradım gelin bakalım dedi gittim bana ilk takıldığında öve öve bitiremedikleri markayı kendi ustalarının hatası yüzünden yerin dibine sokup gelin atiker takalım dediler. problem yaşamayan yok bari kaliteli gaz taktırında promlemleriniz arasında marka sıkıntısı olmasın.

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker 50.000kmdir kullanıyorum araç bakımlarını zamanında yaptırmazsan yakıt doğal olarak artıyor başka sıkıntısı yok. Atiker kısaca adan zye en ufak civatasından tüpünden elektronik parçaları dahil konyada üretilen %100 türk malı sıralı sistem. Opel araçlarda çok şikayet eden var nedenini bilmem ustada olabilir firmanın kendide ama en çok önerilen ve şikayeti çok az olan brc var . tabi brcden bıkıp atikere geçenlerde yok değil karar senin.