Ankara'da BodyKit Uygulaması

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara'da BodyKit Uygulaması

Hocam ben kendi aracıma Karlıkçı halil + Fifty tuning karışımı bir body kit yaptırdım. Memnunum, hepsi toplam 1200 tl gibi bişiye gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Karlıkçı da marşpiyel ve spoiler yaptırdım. Fifty tuningte ön lip ve diffüzor, çift ekzos çıkışı. Ortaya karışık bişi oldu ama hoşuma gidiyor. Resim yok doğru düzgün ama aracı yıkayınca çekip paylaşırım olmadı.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ogntheone link' Alıntı:
Hocam teşekkür ederim tekrar :) Birkaç kişi problem yaşamış orasıyla ilgili işçiliğine dair nette okuduğum üzere... O yüzden uzak durdum açıkçası..

Karlikci halil(otosport) bir kazikcidir tok saticidir,fifty tuning daha esnek ve ekonomiktir

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

MuratS link' Alıntı:
Parçaları internetten alsak da kendimiz çift taraflı bantla yapıştırsak olmazmı maliyet düşer.. Hem ünlü bir atasözü var.. Bana ևift taraflı bant verin size dünyayla ay ı yapıştırayım.. Yada onun gibi birşey işte.. Neyse iyiki varsın çifttaraflı  m34444   011zaa 011zaa 011zaa

011zaa 011zaa

ogntheone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jermare link' Alıntı:
Hocam ben kendi aracıma Karlıkçı halil + Fifty tuning karışımı bir body kit yaptırdım. Memnunum, hepsi toplam 1200 tl gibi bişiye gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Karlıkçı da marşpiyel ve spoiler yaptırdım. Fifty tuningte ön lip ve diffüzor, çift ekzos çıkışı. Ortaya karışık bişi oldu ama hoşuma gidiyor. Resim yok doğru düzgün ama aracı yıkayınca çekip paylaşırım olmadı.

:) Hocam teşekkür ederim fifty ile iletişime geçiyim ben o zaman.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resimde varsa paylaşırsanız iyi olur.

s@m@

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım  yavas yavas bende bi şeylerden  başlamayı düşünüyorum ilk olarak difrizör çift çıkış  düşünüyorum
fakat ankarada sadece fifty ve sport (karlıkçı halil) yokki  bir çok yer var araştırmalarınıza göremi bu iki yer arasında gidip geliyorsunuz yok sa bende boşa zaman harcayıp araştırmaya girmeyeyim

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

s@m@ link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım  yavas yavas bende bi şeylerden  başlamayı düşünüyorum ilk olarak difrizör çift çıkış  düşünüyorum
fakat ankarada sadece fifty ve sport (karlıkçı halil) yokki  bir çok yer var araştırmalarınıza göremi bu iki yer arasında gidip geliyorsunuz yok sa bende boşa zaman harcayıp araştırmaya girmeyeyim
Hocam ben de baya araştırmıştım ama bu iki yer dışında pek işe yarayan bir yer bulamadım. Ben marşpiyel ve spoilerı karlıkçıda, ön lip, diffüzor ve egzos uygulamasını fifty tuning'te yaptırdım. Ortaya karışık bişi oldu ama hevesimi aldım işte

opelaksesuar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ankara'da BodyKit Uygulaması

Ankara'da oturan arkadaşlar için yardımcı olabilirim...Astra J - K   Corsa E komple body kit 5 parçadır...Parça Parça da satın alabilirsiniz...
Astra K da showroom aracı için bir uygulama yaptık..Sipariş ve merak ettikleriniz için ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.08.jpeg
    WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.08.jpeg
    127.1 KB · Görüntüleme: 8
  • WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.09.jpeg
    WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.09.jpeg
    113.7 KB · Görüntüleme: 5
  • WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.10.jpeg
    WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.10.jpeg
    122.6 KB · Görüntüleme: 4
  • WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.44.jpeg
    WhatsApp Image 2017-03-29 at 09.27.44.jpeg
    67.6 KB · Görüntüleme: 4

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Cvp: Ankara'da BodyKit Uygulaması

J kasa için de fotoğraf paylaşabilir misiniz acaba?