ankara

• Konuyu başlatan yaramaz06
  • Başlangıç tarihi
B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: ankara

hakkımızı yeme geçen 7 olduk. yeni gelende 5 6 kişi saydım hedef 15 durmak yok yola devam..

S

screem

Bilgi Girilmemiş

bahadircakir link' Alıntı:
hakkımızı yeme geçen 7 olduk. yeni gelende 5 6 kişi saydım hedef 15 durmak yok yola devam..
hayaldi gerçek oldu... :D

hilem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img828.imageshack.us

Hedefi 15 yapalım 10 kişi ile de toplanırız :)
screem link' Alıntı:
[quote author=bahadircakir link=topic=1630.msg63946#msg63946 date=1322824360]
hayaldi gerçek oldu... :D
[/quote]

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Selamlar...Buluştunuz mu? Nasıl geçti? Eryamandayız biz.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Ankara'dan yazıyorum arkadaşlar. Gündüz led, vites altı led, kapı kolu led, plaka led, arkaya hoparlör, ön hoparlör seçimi gibi konularda ciddi bir deneyime sahibim. Bu konularda bana yardımcı olan olmamıştı. Bu forumdan çok şey öğrendim merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Ankara'dan yazıyorum arkadaşlar. Gündüz led, vites altı led, kapı kolu led, plaka led, arkaya hoparlör, ön hoparlör seçimi gibi konularda ciddi bir deneyime sahibim. Bu konularda bana yardımcı olan olmamıştı. Bu forumdan çok şey öğrendim merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

merhaba hocam.bende etlikte oturuyorum.kapı içi kapı kolu led, vites altı led ,ve ön ve arka ayakuçlarına led döşemek istiyorum. siz bu işlemleri kendiniz mi yaptınız yoksa bir yere mi yaptırdınız? maliyet olarak ne kadar tutar bunlar? bilgilendirirseniz sevinirim.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

different link' Alıntı:
merhaba hocam.bende etlikte oturuyorum.kapı içi kapı kolu led, vites altı led ,ve ön ve arka ayakuçlarına led döşemek istiyorum. siz bu işlemleri kendiniz mi yaptınız yoksa bir yere mi yaptırdınız? maliyet olarak ne kadar tutar bunlar? bilgilendirirseniz sevinirim.

Uygulamaları kendim yaptım. Bu işleri yapacak birini bulmanız zor zira aracı tanıyan kişi sayısı çok az. Ayak uçlarına ledi tavsiye etmem, apaçi işi :) Vites altı ledin montajı ile ilgili forumda fotoğraflar mevcut. Eliniz biraz söküp takmaya yatkınsa kolayca halledebilirsiniz. Kapı kolu ledi hazırlamak için elekronik bilgisine ihtiyacınız var.