Ankara Trafik

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu fabrikadan karartilmis olarak gelen camlar ne olacak ?

Ornek : VW Scirocco

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu fabrikadan karartilmis olarak gelen camlar ne olacak ?

Ornek : VW Scirocco

Uzun uzun anlatman lazım polis arkadaşlara. Ya da anahtarla çizmeye kalkışacaksın ki olmadığını anlasınlar. Ayrıca satış yapan bazı elemanlar milleti normal cam filmini müşteriye anlatırken ''cam filmini biz çektiğimiz için fabrika çıkışı oluyor, onun için polis bişey demiyor, diyemiyor'' diye kandırıyorlar. Geçen adamın birine anlatmak için baya uğraştım. Israrla bunu serviste çektiler bişey yapamazlar diye ısrar ediyordu.

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam filmi trafik ekipleri tarafından söktürülürse hiç şaşırma. Ama işin en ilginç ve komik yanı ülkemizde resmi yoldan araç satan yetkili bayilerin bile trafik kurallarından bir haber olmaları :(. Promosyon olarak yasak olan cam filmi vereceklerini aracın 6 aylık MTV'ne yatırsalar ya da iki depo bedava benzin verseler daha iyi olmaz mı?
Olur mu abi 50 liralık cam filmi hediye edince çok bonkör olduklarını sanıyorlar.
Bizim Opel alma sebeplerimizden biri de zaten 1200TL lik akaryakıt çeki vermeleri:)

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filimleri çok koyu ise söküyorlar ama düşük numara ise hiç kimse sökemez çünkü araç hafif kusurlu olarak muayeneden geçiyor. çelik jantta da aynısı bence hangi araç janttan dolayı muayende kalmış.bence birazda halkın bilinçsizliğinden dolayı. benim jantım kimi rahatsız ediyo hadi ekzos ses çıkarsa yada aracın farlar xenon olsa doğru dicem ama jant için araç çekme işi biraz dümen gibi.

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla çok iyi olur ellerine sağlık. Şu şahin çetesi ile E30 BMW' ciler hizaya gelse yeter ortalık ne güzel olur dimi, yazın balkonda oturmak zulüm olmaya başladı...

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla çok iyi olur ellerine sağlık. Şu şahin çetesi ile E30 BMW' ciler hizaya gelse yeter ortalık ne güzel olur dimi, yazın balkonda oturmak zulüm olmaya başladı...

Ankara'li oldugu nereden belli arkadasin :)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sıkıcı durumlar ama bende egsoz film app xenon gibi şeyler yok rahatım :D ama yazın 7. cadde her gece kuşatma altındaydı kışa biraz rahatlar bu işler gibi geliyor bana...