ANKARA paintball organizasyonu 2 ağustos pazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
evet gelen yoğun paintball isteği üzerine paintball organizasyonunda karar kıldık.kabaca detaylar şöle olacak gibi önce ufak çapta bir mangal veya hazır yemek (gidilecek yerde iki alternatifte var) sonrası paintball düşünüyoruz.
değişik fikirlere açığız.kırgınlıkları unutup güzel bir gün geçirmek isteyen tüm opelim net üyelerini bekliyoruz.

Tarafımızdan istemiş olduğunuz paintball ve yemek organizasyon :

Kişi başı oyun :150 boya topu,Ekipmanlar dahil 20TL(bize özel extra 30 top normal fiyat 120 top 20 tl)
Gerekli tüm ekipman dahil (tippmann 98 işaretleyici, tulum,maske,paintball eldiveni, hakemlik hizmetleri)

Extra 50 lik boyatopu : 6,50 TL.
Extra 2000 lik koli : 170 TL. (KAMPANYA FİYATI)

İKRAMLAR : Çay ,Nescafe

Kişi başı yemek 1.alternatif MANGAL
Dürüm köfte,alkolsüz içecek 6 TL.

Kişi başı yemek 2.alternatif MANGAL
1,5 porsiyon ızgara (tavuk şiş,adana kebap,köfte) salata çeşitleri,meyve çeşitleri,tatlı çeşitleri,alkolsüz içecekler 15 TL.

Kişi başı yemek 3. alternatif MANGAL
Duble ızgara (kuzu pirzola,kuzu şiş,büftek,adana,Tavuk şiş) salata çeşitleri,meyve çeşitleri,tatlı çeşitleri,alkolsüz içecekler 25 TL.
oyun alınan erken gideceğimiz için mangal yada yemekten arta kaln vaktimizde

Kişi başı yemek 4. alternatif MANGAL

malzemeleri kendimiz götürüp kendin pişir kendin ye

Beach voleybol
Çim saha mini futbol sahası emrimizde arkadaşlar yemekten önce veya sonra müsait olursa detay böyle

1)HK
2)Westi555..
3)

rezervazyon tamam oyun alanı 19.30-22:00 saatleri arası rezerve edilmiştir opelim net için

saat 14 erken gibi bence 15:00 da buluşalım toplanma yeri olarak batıkentten geleckler cumhuriyette buluşabilir oradan çıkanlar ve diğer ilçelerden gelenler eskişehir yolu üstündeki bağlıca kavşağında buluşalım koru kent migros karşısı eskişehir istikameti burada 14:45 te buluşalım 15:00 de etkinlik alnında oluruz. bu arada tel no:532 4261254 ulaşmak isteyenler için yemek içinde listedeki alternatif 2 yi düşünüyoruz.
bundan sonra geriye sadece katılmak kalıyor.

Son düzenleme:

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohohoh alayına..süper olacak teşekkürler başkan ...buğra FF yapacam hazır ol..sen serverdan Friendly fıre ı kapa ne olur olmaz..:)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1)HK
2)Westi555..
3)Vectra cosworth
4)MadeN

evet Ankara ekibi paintball 'a hazır olun zımbalayacam sizi.. vuramadıklarımada low kick veya aks kick sol düz hemen arkası sağ kroşe :D frienly fire :D süper eğlencez.. ;)

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
opelim net böyle organizasyon görmedi süper olacak inşallah

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim baktığım mekan burası ama önceden rezerve etmek gerekiyor, ayrıca içeride mangal da var yemek çeşitleride var ..bana olumlu geldi sizler nedersiniz? ama akşam üzeri yaparsak painti daha iyi olur gibi ..

http://www.mtgpaintball.org/index-2.html

30.JPG

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
görüşmerlim devam ediyor ben görüştüm burayla birde mühye de bir yer varmış orailede görüşüp bir karara bağlayacağım.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkanım önceden rezerve istiyorlar bilginiz olsun..yeride bu başkent Ünvrsitesine giderken solda çok güzel bir yer ama siz bilirsiniz gene

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
pazarlıklarım söz konusu mesela mtg ile görüştüm 120 top la başlıyorsun 2 saat için fiyat adam başı 20 tl idi 150 top için aynı fiyat aldım çay kahve ikram var bunun için vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...