Ankara Özel Servis Tavsiyesi

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Geçen hafta kendi aracımı yetkili serviste 2. yıl bakımına soktum. Nişanlımın Astrasının da 2. yıl bakımı geldi, tutturdu ben yetkili serviste 2 kat para vermeyeceğim diye  :D :D

1-2 sene sonra aracı satılacak zaten, çok önemsemiyor o yüzden ben de çok üstelemedim. Ankara'da güvenebileceğimiz, işini düzgün yapan özel servis tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Teşekkürler.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara Özel Servis Tavsiyesi

Sincan oto sanayisinde Kardeşler oto ya gidiyorum temiz iş yapıyorlar sıfır araç aldığım için ilk kez oraya gitmedim şu zamana kadar tavsiye ederim ayrıca komşumuzun kardeşi

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ömür bey bu bakım yağ bakımı olduğu için işin ehli bir usta her şekilde halleder.. İlla bu aracın ustası olmasına gerek yok Yağ-filtre değişimini iyi yapan bir yere götürün mutlaka astra servisi aramayın. Benim de İvedik organize de ustam var şimdiye kadar hiç yüzümü düşürmediler isterseniz özelden size bilgilerini verebilirim yada sincan yakınsa orhan bey le irtibata geçebilirsiniz.. Ancak referansı olmayan bilmediğiniz bir servise uğramayın. Kolay gelsin şimdiden

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OTS opel- carrefour arkasında batıkntte yıldırım sanayi sitesnde

En az 7-8 yıldr buraya giderimm, servs sahibi Efkan abi opalda servs müdürüydü 2002de ayrılıp kendne burayı actı, yanında ahmet usta var işin piridr kendsi o da opandan mı opistn mi ne ayrlıp geldi.İşçilikleri çok iyidr, ben astra g aracmda amırtisrleri degstrmk istedm kendlerne söyledm daha idare eder bosuna para harcatma babana dediler :)

Gözü kapalı arabamı bırakır giderim, sanayi adamı degller digerleri gbi

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
OTS opel- carrefour arkasında batıkntte yıldırım sanayi sitesnde

En az 7-8 yıldr buraya giderimm, servs sahibi Efkan abi opalda servs müdürüydü 2002de ayrılıp kendne burayı actı, yanında ahmet usta var işin piridr kendsi o da opandan mı opistn mi ne ayrlıp geldi.İşçilikleri çok iyidr, ben astra g aracmda amırtisrleri degstrmk istedm kendlerne söyledm daha idare eder bosuna para harcatma babana dediler :)

Gözü kapalı arabamı bırakır giderim, sanayi adamı degller digerleri gbi

Sağlam yere açmışlar tam opis in arkası değil mi orası iyi cesaret :D

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şaşmazda Başarı teknik. Yaklaşık 3 sene gittim memnun kaldım. Tavsiye ederim.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkürler arkadaşlar, tavsiye ettiğiniz yerler ile telefonlaşıp en son karar verdiğimden bu hafta sonu için randevu alacağım.