Ankara dan yardım please!!!!

onuratar35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 20 gun önce bloğu çatlatmıştım burdada açmıştım konuyu, maalesef ustalar gerçekten acımasız beni resmen surundurduler gunlerdir. En son çare Ankaraya biz gidelim alıp gelelim dediler bloğu. Bu şekilde olursa çok fazla para çıkıcak benden. Bende aradım sorşturdum bloğa telefonda daha ucuz fiyat verdiler ustaların söylediklerinden artı yol masrafıda İzmirden Ankaraya heralde 500 lira gider git gel. Bende masrafları kısmak adın kendim gidip almaya karar verdim. Ancak ben çok fazla anlamam, orada bana yönlendirebileceğiniz bir usta bana yardımıcı olabilecek biri varmıdır acaba tabiki ustanın hakkınıda vermek kaydıyla...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O kadar gelmene gitmene gerek yok güvenoto var çıkmacı adamı ararsın adama durumu söylersin adamlar sana kargo ile yollar. Yolladıkları malzemeye bildiğim kadarı ile garanti veriyorlar.

onuratar35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar gelmene gitmene gerek yok güvenoto var çıkmacı adamı ararsın adama durumu söylersin adamlar sana kargo ile yollar. Yolladıkları malzemeye bildiğim kadarı ile garanti veriyorlar.

Hocam aradım konştuk ta kafama yatmayan bişey var. Ben parayı göndericem onlar motoru göndercek ancak faturayı daha sonra göndericeklermiş araba çalışır motorda sıkıntı yoksa . Biraz şuphelenmedim değil açıkçası.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hocam aradım konştuk ta kafama yatmayan bişey var. Ben parayı göndericem onlar motoru göndercek ancak faturayı daha sonra göndericeklermiş araba çalışır motorda sıkıntı yoksa . Biraz şuphelenmedim değil açıkçası.

Adamlar düzgün adamdır. Sorun olacağını sanmam adamların da haklı yanı şu ki eğer sorun olursa ürünü geri almak. Fatura kesildiğinde biraz iş sıkıntıya girer sanırım o yüzden fatura kesmiyorlar.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otogüvenle yıllardır calışıyorum sorun cıkmadı daha sağlam iş yaparlar

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otogüven Ankara da nerdeyse en büyük çıkmacı. Kötü işlerini duymadım, ama fiyatları ucuz değildir. Eğer ki parçanızı bulduysanız hiç durmayın alın, onlar gönderir, hiç yorulmayın. Ben geçen yaz Toros için şanjıman almıştım, gidip takarsın, en ufak sıkıntında getirisin paranı veririz diyorlardı. Tüm parçacılarda aynı mantıkla çalışır.