Ankara' da kiralık forklift aranıyor...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da kiralık forklift arıyorum bu işlerle ilgilenen yada bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum minimum 1,5 ton maximum 2 ton yük kaldırcak ama 5 tonluk olursa iyi olur çalışma süresi en fazla 3 saat sadece yükü kamyondan alacak 10 metre taşıyıp 3metre yükseklikte tutacak ve hemen montajı yapılacak ve bırakacak.Bu işlerle ilgilenen veya bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum 28.04.2013 tarihinde lazım. şimdiden teşekkür ediyorum:tesk: :help::help:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Büyük çaplı hırdavat satan işletmeler (şimdi bu tür yerlere yapı marketleri diyorlar :) ) kiralama hizmeti veriyorlar. Eskişehir yolu üzerinde bu tür hizmet veren yerler var diye biliyorum.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Ankara Forumda bulunan Bauhause' da bu tür şeylerin kiralandığını duymuştum.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük çaplı hırdavat satan işletmeler (şimdi bu tür yerlere yapı marketleri diyorlar :) ) kiralama hizmeti veriyorlar. Eskişehir yolu üzerinde bu tür hizmet veren yerler var diye biliyorum.
:tesk: savaş abi de forumda bu işlerle uğraşan varsa diye soruyorum o yabancı yapı marketleri kazanmasın varsa arkadaşlar kazansın eğer bulamazsak 28 ine kadar mecburen müracaat edeceğiz :)