Ankara da Cam balkon yaptıracağım

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam balkon işiyle uğraşan yada tanıdığı veya daha önce yaptırıp memnun olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden çok teşekkür ediyorum

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bizde veranda kapatıcaz camla bu konuda bilgi vemek isteyen olursa seve seve okurum:D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz Keçiören'de oturuyoruz, o nedenle Siteler'den hizmet almak bize daha rahat göründü. Pırlanta Cam Balkon diye bir yere kapattırdık balkonlarımızı, bizden önce birkaç tanıdığımıza iş yapmışlar, bizden sonra da bizim binadan bir komşumuza iş yaptılar. Tel: 3513397

Verdiğim bilgi tamamen bilgi paylaşımı amaçlıdır, reklama giriyorsa üstatlar mesajı silebilir.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz Keçiören'de oturuyoruz, o nedenle Siteler'den hizmet almak bize daha rahat göründü. Pırlanta Cam Balkon diye bir yere kapattırdık balkonlarımızı, bizden önce birkaç tanıdığımıza iş yapmışlar, bizden sonra da bizim binadan bir komşumuza iş yaptılar. Tel: 3513397

Verdiğim bilgi tamamen bilgi paylaşımı amaçlıdır, reklama giriyorsa üstatlar mesajı silebilir.

çok teşekkür ederim bilgi için firmayla iletişim kuracağım, nasıl menunmusunuz nelere dikkat etmemizi önerirsiniz ilk defa yaptıracağım onun için hiçbir bilgim yok o yüzden soruyorum

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sürgülerine dikkat edilmesi gerek diye biliyorum bazısı takılıomus

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bende Winsa'ya yaptırdım. Dikkat etmen gereken şeyler;
1) Cam 8 mm olanından al, kesinlikle 6 mm alma.
2) Cam aynalı olmasın, normal temperli cam al. Kaliteli olduğunu, camın et kalınlığının olduğu yan yüzeyden bakınca yeşil olmasından anlarsın.
3) Yeni nesil profiller çıktı, takması zor ama çok kullanışlı, alırken bunlardan sor.
4) Balkonunda demir varsa, demirleri kesmemiz gerekir derlerse kesinlikle kestirme,çünkü kestirmeden demirin balkonunun iç tarafına bakan kısmınaek yaparak monte yapılabiliyor.
Kesmek işlerine kolay geldiğinden söyleyebilirler.
5) Şayet balkonuna stor perde ekleteceksen, bunu mutlaka ama mutlaka belirt. Zira 2 gün sonra stor perde koyacak olursan işte o zaman pencereleri açmak senin için ölüm olur. Buna göre pay bırakıp ölçü alsınlar.
Sürgü takılma sebebi de, ya profillerin ayak kısımlarındaki tekerleklerden(bu ekerlerin plastik olanları vardı eskiden, şimdikile daha farklı) ya da balkonunuz düz değilse(benim ki gibi) monte ederken birbirlerine tam geçecek şekilde monte edilmemesinden kaynaklı olur. İşleri bitince kendiniz açıp kapamayı deneyin. Başta sorun çıkmazsa sonda da sorun çıkmayacaktır.
Bu arada işleri bitip kendileri silikon sıkınca söylerler ama unutmayın, 1 yada 2 gün boyunca pencereleri açıp kapamayın. Silikon yerine iyice otursun.
Oha lem ne yazmışım öle, Savaş abi kızmasın uzun yazıyorum diye :D
Hayırlı olsun.

Son düzenleme:

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim