Ankara da artan App plaka denetlemesi...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar imzamda gördüğünüz gibi aracımda app plaka takılı.Geçen pazartesi aşti'nin önünde 61tl ceza yedim.Cezadan sonra plakaları söktürmeye fırsatım olmadı.Son 3 gündür 4 kere farklı yerlerde polisler normal devriye gezerken veya herhangi bir uygulama yapmıyorken beni özellikle çevirmeye başladılar.Hepsini bir şekilde cezasız atlatmama rağmen hepsi aynı şeyi söylüyordu.''Bu aralar app plakalara göz açtırmamamız söylendi ve bu uygulamamız artarak devam edecek.'' Bende artık bunlarla uğraşamıycam ve orjinal plakalarıma mecburen dönüyorum.Eğer Ankara da olup da plakaları app olan varsa polislere dikkat etmelerini öneriyorum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
app takmaayın ozaman filme bende karsıyım:Dhele folyoyaa:)

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkarinin tek sevdiğim yanı bu.ne trafik polisi var ne alkol kontrolü ne evrak kontrolü.trafikde seyreden hurda araçları görseniz ağzınız açık kalır. ne varsa batıda yaşayan, vergisini veren,trafik cezasını zamanında yatıran, kanunların tek geçerli olduğu yer olan yurdum insanı na var.nefret ediyorum buradan....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hakkarinin tek sevdiğim yanı bu.ne trafik polisi var ne alkol kontrolü ne evrak kontrolü.trafikde seyreden hurda araçları görseniz ağzınız açık kalır. ne varsa batıda yaşayan, vergisini veren,trafik cezasını zamanında yatıran, kanunların tek geçerli olduğu yer olan yurdum insanı na var.nefret ediyorum buradan....
Bazı kendini bilmezlerce medeni kanunun rafa kaldırılıp orman kanunlarının hüküm sürdüğü bir bölge. Bir akrabam Hakkari'de lise öğretmeni, tembel bir talebeye düşük not verdi diye tehdit almış. Birçok devlet görevlisi biran evvel görev süresini kazasız belasız tamamlama peşinde. Oradaki bazı vatandaşlar hem medeniyete özenirler hem de medeni olmamak için direnirler, ondan sonrada devlet doğu ile ilgilenmiyor, devlet bize daha fazlasını versin diye veryansın ederler. Sen oraya atanan devlet görevlilerini seni medeniyete zorluyor diye tehdit edersen medeniyeti de, kalkınmayı da rüyanda görürsün.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerinden öpüyorum savaş abi. memur ne yapsın.gözümün önünde uygulama yapan trafik polisini bombaladılar

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı kendini bilmezlerce medeni kanunun rafa kaldırılıp orman kanunlarının hüküm sürdüğü bir bölge. Bir akrabam Hakkari'de lise öğretmeni, tembel bir talebeye düşük not verdi diye tehdit almış. Birçok devlet görevlisi biran evvel görev süresini kazasız belasız tamamlama peşinde. Oradaki bazı vatandaşlar hem medeniyete özenirler hem de medeni olmamak için direnirler, ondan sonrada devlet doğu ile ilgilenmiyor, devlet bize daha fazlasını versin diye veryansın ederler. Sen oraya atanan devlet görevlilerini seni medeniyete zorluyor diye tehdit edersen medeniyeti de, kalkınmayı da rüyanda görürsün.

savaş abi en güzel şekilde açıklamışsın

bende siparişi verdim bugün elime geçti app ler bakalım bi takayım :(

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ordada hersey burdakı gıbı yurese zaten suan bu halde olmayız herhalde yıne buna sukur...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eleştirmekte haklısınız biz en iyisi dikkatli olalım :D

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı uygulamalar burda da var yani Ağrı da.Adamlar uluslararası yolda ters yönü kullanıyorlar kimse 'ya kardeşim sen ne yapıyorsun'demiyor.Geçenlerde ilçenin içinde 1 viteste seyir halindeyim yurdumun insanı yolun ortasında yürüdüğü için mecbur yavaş gidiyosun.Adamın biri önüme atladı az kalsın çarpacaktım.Neyse adam bide el kol hareketleri ,açtım camı hayırdır dedim.Adam 'burası otaban değil niye hızlı gidiyosun diyor'.Anlatılacak o kadar düzensizlik varki neler neler.Bu trafik kanunu neden batıda varda buralarda yok.Neymiş efendim vatandaşı devlete karşı soğutmayalım.Geçen sırf plakam 34 diye ,memur amcam beni kenara çekiyor.Yazıklar olsun bu sistemede bu sistemi bu hale getirenlerede

Son düzenleme: