Ankara Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoWeR_CaR_AsTrA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bişe sorcam ben pazar günü 13.50 de dersaneden çıkıyorum oraya gelmem büyük ihtimalle 14.30 u bulur.Tabi eğer aslan abiyle(nick:eek:fli) gelirsem 5 dk da ordayım:D yani saded ordan kaçta ayrılırsınız??? ben geldiğimde sizi orda bulabilirmiyim???

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
en az 2 saat ama en az...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
:cry: Mahoni Tarık ben askere gidiyorum biliosunuz bu sene ki son bulusma benim için gelseniz ii olur sizide bi gorurum hem Ordu'dan da arkaslarımız geliyor biliyosunuz onlarlada tanısın derim :pon:
Abi çok isterdimde işler yüzünden gelemiyorum genelde hep gelmeye çalıştım buluşmalara abi sen Askere giderken zaten uğurlamaya gelirim yine toplanırız herhalde toplanmasak bile tek başıma gelirim canım abim benim

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hayırlı tezkereler

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
:cry: Mahoni Tarık ben askere gidiyorum biliosunuz bu sene ki son bulusma benim için gelseniz ii olur sizide bi gorurum hem Ordu'dan da arkaslarımız geliyor biliyosunuz onlarlada tanısın derim :pon:

evet askerlik mevzuu vardi dimiiiiii,hafta ici sasmaza gidicez seninle dimi abicim :) yolculuk günü ne zaman sana?

Respect,ya hic kacirmaz katilirdim biliyorsun,fakat calismam gerekiyor yarin,yinede isim biter bitmez telefon acicam sana yada westi'ye,eger halen organizasyon sürüyorsa ilave olurum tamam mi :)

sözlerimden de anlasilacagi üzere maalesef bu seferki ankara organizasyonunda yokum arkadaslar,ordu team'e simdiden hosgeldiniz diyorum,insallah bi dahaki seferlerde görüsmek üzere...

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT' Alıntı:
1-Respect
2-Westi555 + 1 misafir
3-Erkut205
4-Milepo
5-06Cey66
6-tnng Yln
7-yİĞİt52
8-turbo Ferdİ
9-
10- ismail
11-oguztech
12-MaviGsi
13-mefayi
14-marikan
15-JOCCO insallah
16-FCP
17-volkanx
18-Exilegs
19-Torsion + 1 misafir

Not: Arkadaşlar üyeliği sona ermiş olan arkadaşların isimleri kural gereği listeden silinmiştir.

maalesef katilamiyorum arkadaslar,bu nedenle 9 nolu siradan kendimi sildim bilginiz olsun...hepinize iyi eglenceler....

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turboferdi tnng yln yiğit52 + 1 misafir güncel listemiz mefayi gelemiyor kusuruna bakmayın arkadaslar bu gece yola cıkıyoruz hayırlısıyla ... :)

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 tnng yln
2 yiğit52
3turbo ferdi + 1 misafir olarak katılacağız ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...