Ankara --> Balıkesir (Bandırma) ulaşım bilgi

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yarın sabah bandırmaya gitmeyi planlıyorum hangi yoldan nasıl gidebilirim rahat bir şekilde hiç gitmedim bilmiyorum o tarafları
Ankaradan Eskişehir Bursa Bandırma şeklinde gidebilirim diye düşündüm bu yollara ait hiç bir bilgim yok ama Eskişehir nasıl giderim ordan Bursa nasıl geçerim ordan sonra hangi tabelaları takip etmem lazım Bandırmaya gitmek için yardım edebilcek var mı birde bu yol kaç km dir kaç saat sürer radar varmıdır :confused:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskişehir Bursa yolunda radarlar var.Tabelalar yardımcı oluyor bursaya kadar .Ama sonrasını bilemeyeceğim.

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskişehir Bursa yolunda radarlar var.Tabelalar yardımcı oluyor bursaya kadar .Ama sonrasını bilemeyeceğim.

Teşekkürler cevap için ama o sonrası lazım banada bursa da hiç bilmem neresinden nasıl gidicem ufff stress :D

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.illerarasimesafe.com/?nereden=ankara-mamak&nereye=balikesir-bandirma&tab=guzergah

burda detaylı olarak yazıyor...

bandırma dedin içimi yaktın, of ulen...ne hatırası vardır bende, ilk aşkımı ve 5 yılımı içine gömdüğüm bir şehrin bir parçası, hayatımın en güzel yıllarının adıdır ''Bandırma''... ...ahhg :eek::sorry::cry:

Hemen bakıyorum link için sağol...

Üzüldüm şimdi bende valla :( bizim durumda aynı dert ah bu kızlar 1 aydır görmüyorum tak etti cıkıcam yollara bende artık...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara-Eskişehir-Bozuyuk-Inegol - Bursa güzergahında devam edeceksin.Bursa girişinde otobana girecek ,Balıkesir -Izmır istikametine devam ederek Bursaya hiç girmeden devam edeceksin.Otobandan çıktıktan sonra baglandıgın yoldan dümdüz devam edeceksin.Karacabey de yol ayrımı var, sola Balıkesir Bandırma tabelaları yonune devam edeceksin.Mesafaeyi tam hatırlamıyorum yarım saat kadar yol adıktan sonra, Bir köprülü kavşaktan sağa Bandırma ayrımına girerek, Bandırma yoluna gireceksin

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim arkadaşlar biraz biraz not aldim yanima yarin sabahdan yollardayiz artik sağolun...

orhan_erb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursa dan sonra 1,5 -2 saat yol kalıyor karacabey çanakkale bandırma diye levha cıkacak bursadana sonra yaklaşık 1 saat gidince sağa döneceksin ve tam yol ileri karacabeyin içinden geçip birde bakmışın ki bandırmadasın :)
Uzaklık: 502 km (yaklaşık 6 saat 24 dakika)
http://i1102.hizliresim.com/2011/2/3/6528.png

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    20.4 KB · Görüntüleme: 5