Ankara 30 bin bakimi tavsiyesi

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaslar,

25.500 de aldigim 1.3 aracim 27.500 km ye geldi, aslinda bakim icin bir ankara - mersin yapip oyle baktirayim diyordum ama son bir haftadir aracta motor isindiktan sonra 2000 - 2500 devir arasinda viteste kalp atisi gibi cok hafif bir titreme hissediyorum bu nedenle uzun yola cikmadan hepsine bir bakilsin diye bakim ve bu sikayetim icin cozum derdine dustum.

Bakim icin aldigim indirimsiz fiyatlar
Opal 740, opan 720, opak 680 fiyat verdi. Ama ozellikle baska sikayetim de oldugu icin sizlere danisayim dedim Ankara'da hangi servise gitmeliyim?
Benden onceki sahibi olan komsumuz 15 bin bakimini opal da yaptirmis memnunum diyordu. Bu arada mersin de de baktirabilirim:)

Her turlu yardim, yorum icin simdiden tesekkur ederim.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara 30 bin bakimi tavsiyesi

Aracın garantisi bittiyse bence özel servislerde işinizi halledin. Yağ,filtre değişiminden başka bişey yapmıyolar zaten. Balata temizliği diye de iki fıs fıs o kadar para !!! Yazık günah..
Fiyat olarak ta yarıdan fazla kÖ¢rınız olur. steeringwheel

Garanti bitmedi ise bir defa opel opise(İskitler) gittim memnun kaldım  bravoo

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ankara 30 bin bakimi tavsiyesi

O simdi asker link' Alıntı:
Aracın garantisi bittiyse bence özel servislerde işinizi halledin. Yağ,filtre değişiminden başka bişey yapmıyolar zaten. Balata temizliği diye de iki fıs fıs o kadar para !!! Yazık günah..
Fiyat olarak ta yarıdan fazla kÖ¢rınız olur. steeringwheel

Garanti bitmedi ise bir defa opel opise(İskitler) gittim memnun kaldım   bravoo
Tesekkurler opis e de fiyat sorayim. Garanti henuz bitmedi Eylul de bitiyor ne olur ne olmaz bozmayalim dedim ama bakim fiyatlarinin da masallahi varmis...

TeQuiLaS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de Ankara'da güvenilir bir özel servis tavsiyesi istiyorum. Opele çok kızgınım büyük konuşmayayım ama yetkili servislerine gitmem bir daha..

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hocam sirketten bir abime sordum insignia si var opel garage a gidiyormus sasmazda memnunmus ama ben gitmedim 30 bin bakimini da yetkili serviste yaptiracagim cunku araci daha mayis ta aldim huyunu suyunu bilmiyorum ekime kadar garanti var uzun yola da gidecegim ne olur ne olmaz 300 lira fark icin yakmayayim dedim. Bir arastirabilirsiniz.

Bu arada o cok hafif titresim sesine opal yetkili serviste bakildi sikinti olmadigi soylendi ben de bu arada 2 farkli dizel astra kullanma firsati buldum benimkinden daha fazla titriyordu vites. Sanirim dizel araclarla genel problemim var. Sirketteki focus u da kullandim ozellikle dikkat ederek o da titresimli.

Bilgisayar konusunda da sessizlik takintim var. Bazi insanlar boyle oluyor yapacak bir sey yok...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Arkadaşlar ben de 15.000 bakımı için fiyat aldım dün tüm servislerden. Hepsi çok pahalı fiyatlar söylediler. Toplu pazarlık mı yapsak? Krom çıtaları aldığımız gibi toplu bir şekilde pazarlık yapıp hep o servise gitsek indirim alamazmıyız?

cgr_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ankara 30 bin bakimi tavsiyesi

mucahitduran link' Alıntı:
Arkadaşlar ben de 15.000 bakımı için fiyat aldım dün tüm servislerden. Hepsi çok pahalı fiyatlar söylediler. Toplu pazarlık mı yapsak? Krom çıtaları aldığımız gibi toplu bir şekilde pazarlık yapıp hep o servise gitsek indirim alamazmıyız?
Bence cok mantikli. 22 temmuzdan sonra, bayramdan da once bakim yaptiracagim. Tarih uyarsa memnunietle katilirim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cgr_ank link' Alıntı:
Bence cok mantikli. 22 temmuzdan sonra, bayramdan da once bakim yaptiracagim. Tarih uyarsa memnunietle katilirim.

Aramadığım, ODAK ile REİS'i de aradım (Ankara), en uygun fiyatı Reis oto verdi. Sanırım orada yaptıracağım. Gitmişken sizler için de konuşmaya çalışacağım. :)

TeQuiLaS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Aramadığım, ODAK ile REİS'i de aradım (Ankara), en uygun fiyatı Reis oto verdi. Sanırım orada yaptıracağım. Gitmişken sizler için de konuşmaya çalışacağım. :)

Ne kadar istediler? Geçen seneden bu yana ne kadar güncellendi fiyatları merak ettim. Ben 497 TL vermiştim yanlış hatırlamıyorsam..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

TeQuiLaS link' Alıntı:
Ne kadar istediler? Geçen seneden bu yana ne kadar güncellendi fiyatları merak ettim. Ben 497 TL vermiştim yanlış hatırlamıyorsam..

1.6 115 Benzinli için 420 TL fiyat aldım. Sanırım 400'e falan yapılır :)