Ani Yağan DoLudan ArABamızı NasıL Koruruz??

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet arkadaşlar dün öğleyin eskişehire acayip bir dolu yagdı fındık büyüklüğünde 45dk sürdü ve bende yoldaydım biyere saklayamadım arabayı başka bi forumdan gine yeni civic sahibi bi arkadaşında şikayeti vardı geçen hafta onunda yaşadı şehire dolu yağmış ve bütün arabalar hasar görmüş onun civicide harita gibi olmuş ve arabanın boyanması gerekiyormuş bende bunu düşünerek arabanın içinde dua etmekten başka bişey yapamadım tamam dedim araba nın hertarafı yamuldu kesin yagış bittiğinde baktıgım da hiçbirşey yoktu bende şaşırdım ama olabilirdide bu konuda neler yapmalıyız sizce ağacın altına mı çekmeliyiz arabada battaniye taşıyıpta arabanın üstünümü kapatmalıyız???önemli bi durum çünki

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O gün bende yakalandım doluya. Hemen ağacın altına soktum arabayı bekledim. Hasarsız kurtuldum. Bi tane c4 e bakıyorlardı, tavanı yamuk yumuk olmuştu.
Böyle durumlarda saklanacak yer yoksa dua edeceksin başka çare yok. Ayrıca yavaş gitmek lazım. Hızlı gidince ön cama mermi gibi çarpıyor dolu.

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
gercktende dua etmekten başka bişi kalmıo arasıra

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bugunde fatsa ya yagmıs allahtan kı bızım satıs arabaları ıc kısma alınmıs kurtulmus dıger fırmalın butun arabaları pert allah gostermesın..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gemiş olsun hakkaten çok tehlikeli bişey ama yapacak çok bişey de yok dua etmekten başka

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ya, üzeri kapalı bir mekan yada ağaç altı yoksa, dua etmekten başka çare kalmıyor maalesef :( kasko şart arkadaşlar...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapalı bir yer bulabilirsen ne ala ama bulamazsan seninde yaptığın gibi en iyi çare dua etmek :)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım 20 gün önce ELAZIĞ a yağdı ceviz büyüklüğünde bütün arabaların tavanı yamuldu , şehir merkezine çok yağdı ve merkezde sağlam araba kalmadı , ben merkeze biraz uzağım şükür benim arabam sağlam bişe olmadı , dolu bastırınca yapacak bişe yok kapalı garaj en iyisi