angel görünümlü neon

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu konu açıldımı bilmiyorum göremedimm neseee

angel eye farlar var yaa buu bide neonla yapıyolar ben önceleri beyenmiyodum ama birkaçkez daha gördümde güzeller yaww 500 ytl verene kadar 70-80 veririz benim sorunum şuu bu neonları farın içine nasıl yerleştiriyorlar??,uzun ömürlü oluyormu?? yani yardım ederseniz çok iyi olur yaww
:help::help: :help:

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar dayanır bilmiyorum ama görüntü epey güzel oluyor tabi aracınızın farı bunu yapmaya elverişli açılara sahipsa.. tam tersi çok kötü sonuçlarda alabilirsiniz.. angelin fara yerleştirmesin açin far açılıyor bu nedenle kırılma ya da buhar yapma gibi sorunlar olabilir ama aklınızda bulunsun derim eğer farı o nedenle açtırırsanız siyaha boyatmayı unutmayın :)

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VecTraTöR' Alıntı:
ne kadar dayanır bilmiyorum ama görüntü epey güzel oluyor tabi aracınızın farı bunu yapmaya elverişli açılara sahipsa.. tam tersi çok kötü sonuçlarda alabilirsiniz.. angelin fara yerleştirmesin açin far açılıyor bu nedenle kırılma ya da buhar yapma gibi sorunlar olabilir ama aklınızda bulunsun derim eğer farı o nedenle açtırırsanız siyaha boyatmayı unutmayın :)
yardımı için çok sağoll işi iyi bilen birine yaptırcam ozaman siyaha boyamayı da aynen senin dediğin gibi açtırısam uygulicam

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neonlu angel eye farlar üretiliyo zaten..birisine gidiğ yaptırmaya gerek yokki..tuning shop larda var..

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
FK üstüne angel eye tanımam....
OnLar yapıo AngeL görünümLü neon..MükemmeL duruo..
Sonra da da war ama kesinLikLe tavsiye etmem...Fk dan sasmayın...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 3 hafta önce taktırdım neonlarımı süper oldular ama resimlerin boyutu forum limitlerinin üstünde olduğu için koyamıyorum

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben foruma başka başlık altında koydum arkadaşlar onları, üye araçları kısmında "buda benim cici kızım" başlığı altında gösterime sunuldu