angel farmı orjinal farmı

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
dun yasadığım kaza esnasında aldığı darbe sonucunda sağ sinyal ve far camıda hafifte olsa çatlamış.temmuz ayında muayneye gireceğimide göz önune alırsak farları değiştirmek istiyorum fakat angel farmı alsam yoksa cdx orjinal farmı alayım karar veremedim.öncelikle angellar muayneden geçermi xenon la ve yarın öbur gun kararıp falan aydınlatmada sorun yasatırmı.yoksa orjinalden şaşmayayımı

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
angel ayede sorun yasarsın aydınlatma bakımında fk lar bıraz daha ıyı sonarlarda ben sonar taktım arkadasın vetraya ayarladım farını sorun yok ama bu işi bılen fazla kımse yok bursada olsaydın sana yardımcı olurdum yınede sana yardımcı olurum far ayarında sonarı ve fk tavsıye ederım ama orjınal merceklı olanıda taner erbay abımız forumda sıparısle getırtıyor sıyah zemınlı haberın olsun oda sana yardımcı olur

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
şimdi kalkarda aydınlatma konusunda ilerde sıkıntı yaratır birde muayneden geçmezse al başına püsküllü bela taner e mesaj attım bakalım ne cevap verecek

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
muaynede sorun soyle yaratır ayarsaızsa tabı sen ugrasma zaten basına gelmeyen kalmadı grasıp durursun bosver taner abıyle ırtıbata gec

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben angel farlarla muayeneye girdim bi sorunda cikmadi ama ben genede cesaret vermek istemem... benim farlar junyan olmasi lazim... aydinlatmasi guzel xenon ampulle cok daha iyi sonuc aliyorum. duzgun bi ayarla memnun kalirsiniz...

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tabikide orj ama sana kalmış zevk meselesi

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
allah kalbimi biliyorya içimden orjinal geçiyor.şahsen şehirler arası sık sık yolculuk yaparım ve kısmettenmidir nedir hep sabah erken çıkmaya çalışırım ve bir turlu beceremem akşam üstüne kalır o saatte trafik olur diye çıkmam saat 10 u beklerim gece vakti yolculuk yaparım malumunuz.yol aydınlatmalarrının durumu ortada eğer ben angellarla yollarda sıkıntı cekeceksem hiç gerek yok kör gibi gitmektense hiç gitmemek daha anlamlı.geçen cumartesi bizim diğer vectrayı muayneye götürdüm camlarda 3 numara film xenon parklar sisler beyaz ampul araç camlardaki filmden far ampullerinden ve camda 5 cm çatlaktan hafif kusurlu geçti son susturucu dağılmış ondan ağır kusurlu bulunarak kaldı
oraya gittiğimde aklıma gelmediki sorayım angel far geçiyormu diye

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi google da vectra b devil eyes diye arattır bak derim.benim çok hoşuma gidiyor ama bende fabrika çıkışı xenon olunca alamıyorum :(

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angel ve xenonla muayeneden geçtim ancak her ne olursa olsun orjinalden şaşmamak lazım bizimkisi görünüş olsun diye almıştım 2 sene bitti imkan olsa orjinale dönerim ;)