Angel Eyes Far

TheBashkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar angel far taktırcam ama pek anlamadığım için yardımlarınızı bekliyorum iki marka var SONAR ve JUNYAN.. Sİzce hangisi???

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FK yada FK'nın yan sanayisi Depo al derim. sonar ve junyanlara göre daha agresif bakıyor. bende de var.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanlıurfada bulabilir misin bilmiyorum ama nette bulabilirsin. sonar ve junyanların angel farlarında tam halkalar oluyo ve bildiğim kadarıyla beyaz ledler. bende fk'nınki sarı halkalar ve mercekten çıkan xenon ışığı ile harika duruyor. beyaz yanan angellar bana basit görünüyor ama fknın angelları gerçekten kaliteli görünüyor. yeni kasa bmw 5 serisinde gördüğünüz angelların aynısı gibi. ayrıca malzeme kalitesi olarak junyanları da gördüm. fk'nın yanından geçemez.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanlıurfada bulabilir misin bilmiyorum ama nette bulabilirsin. sonar ve junyanların angel farlarında tam halkalar oluyo ve bildiğim kadarıyla beyaz ledler. bende fk'nınki sarı halkalar ve mercekten çıkan xenon ışığı ile harika duruyor. beyaz yanan angellar bana basit görünüyor ama fknın angelları gerçekten kaliteli görünüyor. yeni kasa bmw 5 serisinde gördüğünüz angelların aynısı gibi. ayrıca malzeme kalitesi olarak junyanları da gördüm. fk'nın yanından geçemez.

senin farlar xenon mu yoksa mercekli orjinal ampullerden mi ?

çok güzel duruyo kazasız belasız binebilmen dileğiyle...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin farlar xenon mu yoksa mercekli orjinal ampullerden mi ?

çok güzel duruyo kazasız belasız binebilmen dileğiyle...

sağol. farlar fk tip angel eyes (mercekli). kısalar da texon 8000k xenon.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benim angellar resimdeki gibi sarı. angel böyle güzel bence. bmw'lerin orjinalleri gibi.

bu da xenon açıkken. tabi fotoda düzgün görünmüyor renkler çünkü cep tel.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sonar yada fk al.. junyandan ve depodan uzak dur.. deponun fknın yan sanayisi olduğuna inanmıyorum açıkçası herkes bişey söylüyo kimi fknın yan sanayisi sonar kimi sonarın yan sanayisi junyan fln die modifiye parçanın yan sanayisi olmaz olursa birbriyle alakası olmaz.. daha dandik bi firmadan olur ki depo sis almıştım lanet ettim kullanamadan çöpe attım

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benim angellar resimdeki gibi sarı. angel böyle güzel bence. bmw'lerin orjinalleri gibi.

bu da xenon açıkken. tabi fotoda düzgün görünmüyor renkler çünkü cep tel.

harika... peki illaki xenon atmak lazım mı ben bu fardan alsam benim ampuller olmaz mı buna?