anfi için kablo çekimi...

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar skoda fabia araca anfi takacağız ama aküden çektiğimiz kabloyu aracın içine sokamadık bu konuda yardımcı olabilecek varmı??

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta aracın kablo gırıslerı var sıgorta kutusunun altında ordan ınce bı tornavıde sokuyolar ınce uzun ıcerdende dırkesıyon altı sokuluyor sonra kablo o tornavıdanın ucuna bantlanıyo sıkıca tornavıde gerı cekıldıgınde kablo dısarı cıkmıs oluyor...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kaput açma kolunun ordan çekiyorlar

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectrada delinip sonradan silikonlanmıs yer fabialarda görünürde yok ayrıca yalıtım malzemesi var yalıtımın bi köseyi sıyırmak lazım önce

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün biraz baktımda kabloyu geçirebileceğim delik bulamadım, aklıma kaput telinin geçtiği yeri genişletip geçirmek geldi, artık yarın yapabilirsem onu deneyeceğim.. daha kolay bi yöntem yok galiba..

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün tekrardan inceledim, kaput telinin geçtiği delikten başka hazır delik bulamadım, telin kenarındaki contayı biraz geri çektim, kabloyu aradan geçirip, etrafını silikonla kapattım.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimde baya karışıktı tesisatçı sol çamurluğun içinden verdi kapının ordan bi yerden aldı içeri soktu