Anahtarı Kumandası Problemli olanlar Baksın :)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba ;

Corsamın Kumandası Kafasına Göre Bazen çalışıyordu bazen çalışmıyordu.çalışsada problemliydi.önce içindeki butonların lehimlerini tazeledim biraz düzelmişti fakat tekrardan bozuldugu için bugun karakoye gidip 2 adet buton aldım.TV tamircisindede lehimlettim.Bana toplamda yol parası hariç 1.5 tlye mal oldu.Sizinde Anahtarınızda problem varsa herhangi bir elektronikçide once butonları kontrol ettirin.eger problemliyse değiştirin gitsin.bozuk kullandıgım zamana yazık olmuş keşke Daha önce Gitseymişim :)
foto532medium.jpg

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide geçenlerde bozuldu pili bitmiştir dedim pilini değiştirdim çalıştı bi süre şimdi yine çalışmıyo büyük ihtimalle dandik pil taktı gp marka pil taktı kalitelidir ama ne bileyim tekrar pil alıp deniyecem olmazsa bende bu işlemi yapayım.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayat pil Değilse gp kaliteli bir ürün diye biliyorum.direkt elektronikçiye gitseniz hem pili ölçer hemde butonlara bakar.boşuna pil parası vermeyin bence.

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
Çok iyi bir paylaşım olmuş abi... Başımıza gelince ne yapmamız gerektiğini biliriz... Şimdilik bir problem yok ama artık çözüm var :)

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorun var, aklımada geldi değiştirmek ama sadece kapıyı açıp kapatırken aklıma geldiğinden hep unuttum. paylaşım için teşekkürler.

zafer3366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabada merkezi kiltte saçmalıyorsu kitliyorum kilitlendi komutu alındı diyor. ama kilitleri çekmiyordu.
pilimi azaldı diye pilinin değiştirm. omadı tamirciye götürdüm beyni ölmüş dedi.
ama birde bana kontak anahtarını tak 5 kere arabayaı çalıştırmadan sağa sol çevir dedi. beyin kendini resetliyor. kendisi de yaptı tekrar düzledi 3 ay oldu daha bir sıkıntı yok sizde deneyin ya da aklınızı bir kenarında bulunsun.

karabela_51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende opel a kasa var merkezıkılıt var alarım felan ama kumandası elımde 1 tane var onu cogaltmak ıstıyorum varmı ole tanıdık cogaltan adres felan...
6576_121576447947_765672947_2322585_5342968_n.jpg

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel paylaşım benim aracın uzaktan kumandasıda bozulmuştu aynen senin dediğin gibi tv tamircisi arkadaş tamir etmişti ancak 1 yıl sonra yine problem oldu bugünlerde yine gitmem gerekecek sanırım

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu açılmışken ben de bir sorunumu dile getirmek isterim.

97 astra gls aracımın kumandası kafasına göre çalışıyor kafasına göre çalışmıyordu.bundan 2 ay önce kilitledi bir daha da açmadı kiliti.elektornikçiye götürdüm kumandayı söktü lehimleri yeniledi olmadı.alrm sistemi değişmeli tanısı kondu usta tarafından.alarm sisteminin fişi çekik şekilde kullanıyorum 2 aydır.

o sistem için yeni bir kumanda yaptırabilir miyim?
yeni bir sistemi 120 liraya takarız demişti.nette 60 liraya alarmlarsatılıyor.yeni alacağım alarmı eskisinin kablolarını ona takarak kullanabilir miyim?ya da 6o liralık alarm eskisi kadar güvenilir olabilir mi?
cevaplarsanız çok makbule geçecek.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper benimde o butonlar ezilmiş iyice. tekrar lehimledim çalışıyor ama butonlar ezilmiş değişirsem tek basışta olacak. şimdi 2 3 kez basınca açıyor:) butonları karaköyde nerden aldın selaniktemi balıklı handamı... bi gidince dolaşayım bende... 1.5 çok iyi almışın. gerçi ederi zaten o kadar ama millet aç kuruşluk transistöre 10 tl çeken esnaflarda var maalesef:(