Anahtar çıkmıyor.

HCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba

Forumu incelediğim kadarıyla benim yaşadığım sıkıntıyla ilgili bir olaya rastlamadım.Problem şu.Otomatik arabamı stop ettiğim zaman kimi kez anahtar sonuna kadar dönmüyor.Dolayısyla da anahtarı yerinden çıkaramıyorum.Zamansızlıktan henüz servise de gidemedim.Böyle bir problem yaşayan arkadaşım varmı acaba.
Saygılarımla,

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtar çıkmıyor.

Vitesiniz D veya R'de kalırsa dediğiniz şekilde anahtar çıkmaz, acaba sorun o olabilir mi?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HCD link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba

Forumu incelediğim kadarıyla benim yaşadığım sıkıntıyla ilgili bir olaya rastlamadım.Problem şu.Otomatik arabamı stop ettiğim zaman kimi kez anahtar sonuna kadar dönmüyor.Dolayısyla da anahtarı yerinden çıkaramıyorum.Zamansızlıktan henüz servise de gidemedim.Böyle bir problem yaşayan arkadaşım varmı acaba.
Saygılarımla,
vıtes park ta
yada boşta olması lazım

HCD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar hemen döndüğünüz için teşekkür ederim.Vitesim park halinde(Bu arada 10 yıldır otomatik araç kullanıyorum.) bence servislik bir olaymış gibi geliyor ama hadi hayırlısı

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi kontağı bloke eden mekanizmanda sıkıntı var eğer P de çıkmıyorsa. Benimki N de de çıkmıyor ayrıca. Sadece P de. Tabi vitesi P ye araç çalışırken alıp denediniz değil mi?

astek34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Murat

Forumu araştırdım ve konuyu buldum ama üzerinden 1 sene geçmiş  :)Bu akşam işten çıktım bir yerde durdum , anahtarı çıkaracağım sonuna kadar dönmedi, kaldı ve çıkmıyor ,ulan dedim bir de akşam akşam bununla mı uğraşacağım.Yol yardımına sorayım dedim çok yardımcı oldular , sabah servise gösterin dediler :-[ Sonra kardeşim geldi biraz gidelim tekrar deneyelim dedik ve denedik anahtar çıktı. Neden böyle oldu anlayamadım  023hm Araba A/S , vites P de idi ama çıkmıyordu .Böyle bir durum yaşadınız mı? Yaşadıysanız sebebi ve çözümü hakkında bilgisi olan var mı? şimdi her kontağı kapattığımda huylanacağım acaba bir daha olacak mı general_hoho

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilginç bir sorun çözümünü paylaşırsanız sevinirim

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Benim anahtarı çıkartamadığım zamanların hepside P'ye almayı unuttuğum zamanlardı. (:)

Bunradan hareketle acaba vites kolu P'de olmasına rağmen araba tam olarak P konumuna geçmemiş olabilir mi? Belki bu sefer şanzımanın dalgınlığına gelmiştir. :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet AS araçlarda D de kaldıysa vites, anahtar çıkmıyor ama bu sizin karşılaştığınız durum ilginçmiş  ???