ANADOLU YAKASI USTA ÖNERİSİ

ÖZCAN AVCI

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar;

10 gün önce 2010 model Opel Corsa 1.3 158.000 km de araç satın aldım. Aracın ön ve arka takımlarından sesler gelmektedir. Aracı aldığımda 4 tane farklı ustalara gösterdim. Ancak 4 usta da pek güven vermedi. Hepsi bir şeylerin değişmesi gerektiğini söyledi. Ama her usta farklı farklı bölgelerin değişeceği kanısına vardı. Bazı ustalar bizden önceki sahibinin 1 ay önce değiştirmiş olduğu parçaların da değişmesi gerektiğini söylemiştir. Bu sebeple işinin hakkını verecek değerli usta aramaktayım. Aracı eşim kullanacağı için güvenebilir işinin ehli usta aramaktayım. Pendik-Kartal-Maltepe-Tuzla civarı önerebileceğiniz usta konusunda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: emre_unal

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Arkadaşlar;

10 gün önce 2010 model Opel Corsa 1.3 158.000 km de araç satın aldım. Aracın ön ve arka takımlarından sesler gelmektedir. Aracı aldığımda 4 tane farklı ustalara gösterdim. Ancak 4 usta da pek güven vermedi. Hepsi bir şeylerin değişmesi gerektiğini söyledi. Ama her usta farklı farklı bölgelerin değişeceği kanısına vardı. Bazı ustalar bizden önceki sahibinin 1 ay önce değiştirmiş olduğu parçaların da değişmesi gerektiğini söylemiştir. Bu sebeple işinin hakkını verecek değerli usta aramaktayım. Aracı eşim kullanacağı için güvenebilir işinin ehli usta aramaktayım. Pendik-Kartal-Maltepe-Tuzla civarı önerebileceğiniz usta konusunda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
Merhaba, öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Benim naçizane Anadolu yakasında önerebileceğim bir usta yok özellik kendim tuzla sanayisine yakın oturmama rağmen çok fazla tecrübe ederek söylüyorum tuzlaya hiç gelmeyin.

Eğer imkanınız varsa izmit'te oksijen oto var, ben aracımı oraya götürüyorum. Hem uygun fiyat hem de işçilik çok iyi. Ayrıca garantili iş yapıyırlar. Yol biraz uzak ama aldığım hizmete değiyor. Her bakımda da giderim.

• Beğen
Tepkiler: ÖZCAN AVCI

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Eğer uzak düşünmüyorsanız maslak sanayisine gidebilirsiniz gürleyen oto var opel üstüne 20 yıldır çok güzel çalışıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: ÖZCAN AVCI

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Ümraniye sanayi Turan oto eski amerikancıların yakınlarında dersiniz Coşkun ve Şahin UÇAR' ın selamı yeter.

blackblade

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kartal'da akıncı opel servisi var. Çevremden gidenler memnun lüx sayılabilecek araçların da onlara getirdiklerini gördüm. Google yorumları da baya iyi.Bir uğrayın isterseniz.

ÖZCAN AVCI

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kartal'da akıncı opel servisi var. Çevremden gidenler memnun lüx sayılabilecek araçların da onlara getirdiklerini gördüm. Google yorumları da baya iyi.Bir uğrayın isterseniz.
tam bir rezillik. Baba oğul milleti soyuyorlar

• Beğen
Tepkiler: emre_unal

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
ne yalan söyleyeyim, genel olarak Anadolu yakasında düzgün servis bulmak gerçekten çok zor. Millet paraya mı doymuş yoksa arabaya mı anlamadım. Kimse burnundan kıl aldırmıyor bir de onu yapmam bunu yapmam diyerek iş beğenmiyorlar.
Sırf bu durumlar yüzünden yabancı forumları araştırarak aracın bir sürü küçük çapta problemini kendim çözmeye başladım. Profesyonel olarak yapamasam da 3-5 saatte hem uğraşarak hem deşarj olarak tamir ediyorum.

EZENEL

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
İkitellide Başak Opel var direk adresin orası olsun en sağlam usta

hsyncorsad

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar;

Arkadaşlar benden önce yazmış kartal akıncı opel servise sakın gitmeyin hem soyulursunuz, hem baba oğul iş bilmez cahillerin terbiyesizliklerine maruz kalırsınız hem de aracınızı daha da bozarlar geri almanızda çok zor SAKIN

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benden önce yazmış kartal akıncı opel servise sakın gitmeyin hem soyulursunuz, hem baba oğul iş bilmez cahillerin terbiyesizliklerine maruz kalırsınız hem de aracınızı daha da bozarlar geri almanızda çok zor SAKIN

Hüseyin bey yaşadıklarınızı tam olarak özetlerseniz en azından mesajınızı gören üyelerimiz fikir yürütürler ancak mesajınız bu haliyle yetersiz olduğu için gelecekte işyeri tarafından şikayet vb bir konu olursa mesajınızı silmek zorunda kalabiliriz.