Anadolu yakası özel servis tavsiyesi?

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, maltepe de oturuyorum. Burada minibüs caddesi üzerinde büyük bir özel opel servisi var. 45000 bakımı için 400 tl fiyat verdi. Ama ilk defa gideceğim, sizlerin tavsiyesi olan bir yer var mı?

Not: Dizel aracımın 45000 bakımı için Opel Değer 700 lira fiyat verdi. Ekstralar hariç (Balata vs.)

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anadolu yakası özel servis tavsiyesi?

Selamlar, aracın 45000 bakımını yaptırdım. Maltepe de minibüs caddesi üzerinde Boycan Opel var. 400 tl bakım, 150 tl balata ücreti verdim. Hava filtresi Gm, Yağ ve yakıt filtresi Mahle, Polen filtresi İtalyan. Balatalar Alman ürünü (Mahle büyük ihtimalle, söylediler de unuttum). Ufak tefek tapalardan da ücret almıyorlar. Arabayı da iç dış yıkatıp veriyorlar. Sadettin bey var sahibi, ilgili birisi. Mekan bayağı büyük, yetkili servis kadar. Yakın olanlar için tavsiye edebilirim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Avrupa yakası için özel servis tavsiyem var, ancak anadolu yakasında yok.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

aeozbay link' Alıntı:
Selamlar, aracın 45000 bakımını yaptırdım. Maltepe de minibüs caddesi üzerinde Boycan Opel var. 400 tl bakım, 150 tl balata ücreti verdim. Hava filtresi Gm, Yağ ve yakıt filtresi Mahle, Polen filtresi İtalyan. Balatalar Alman ürünü (Mahle büyük ihtimalle, söylediler de unuttum). Ufak tefek tapalardan da ücret almıyorlar. Arabayı da iç dış yıkatıp veriyorlar. Sadettin bey var sahibi, ilgili birisi. Mekan bayağı büyük, yetkili servis kadar. Yakın olanlar için tavsiye edebilirim.
Çok güzel bir fiyata yaptırmışsınız. Güzel günlerde kullanın aracınızı :)

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kontplus link' Alıntı:
http://www.temotomotiv.com/trindex.htm
Yaklaşık 10 senedir kopamadım oradan. Eski arabalarım dahil her sorunumda ve bakım periyotlarında oldukça yardımcı olurlar. Kaporta sorunsuzdur.
İlgili kişi Ahmet Bey.,

Seneler önce pejomu götürürdüm buraya. Gayet memnundum.