Amortisör ve takoz tavsiyesi..Yardım!

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Febi/Bilstein nasıl kötü olur??? yılların markası tabii sahtesi değil ise

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre beyin dediğini bende çok duydum ama biraz söylenti gibi hani taktım ses yapmaya başladı diye hiç bi yerde okuyamadım.. Zaten GM bunu hangi firmaya ürettirebilir ki oturup kendi üretmiyor sonuçta ya delphi ya febidır başka bildiğim doğru düzgün firma yok amortisör takozu üreten

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka amortisorler monreo reflex. on amortisor takoz febi alcam. Kullanima basladiktan sonra geri bildirim yapacam. tesekkurler.

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre beyin dediğini bende çok duydum ama biraz söylenti gibi hani taktım ses yapmaya başladı diye hiç bi yerde okuyamadım.. Zaten GM bunu hangi firmaya ürettirebilir ki oturup kendi üretmiyor sonuçta ya delphi ya febidır başka bildiğim doğru düzgün firma yok amortisör takozu üreten

Tesekkurler.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın 2001 model olduğu için yetkili serviste bir çok orjinal parçada %25 civarında indirim alırısn,
özel servi orjinal parçada sana indirim yapamaz,
yetkili servisin işciliği yüksektir parça ucuzdur,
özel servis parça pahalı işcilik ucuzdur,
sonuç olarak aşşağı yukarı aynı fiyata gelir,
örnekleyecek olursak yetkili 1000 lira der özel 800 lira der
bu durum bazı parçalarda bozulur, örneğin amaortisör üst takozu yetkilide 120 civarıdır, özelde orjinal gm 40 liradır
o nedenle değiştireceğin parçaların fiyatlarını yetkilden al birde parçacıdan al
amacın fiyatsa bu değerlendirme ile yapabilirisn,
bence fark çok değilse yetkilide yaptır , temiz iş, kayıtlarda tutulur 2 yıl grantisi vardır, satarkende yetkili servisten bakımla ilgili bilgilerin listesini alırısın.

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğim amortisor ve takozu o tarihte taktırdım ve kullanmaya basladım.su ana kadar hic bir sıkıntı olmadı. takozda febi marka tavsiye ederim. arka amortisorler monreo reflex. onler gm kullanıyorum.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Reflex nasıl? konforda kayıp oldu mu? birde eğer şu takozlardan sorun yaşarsanız yazar mısınız mutlaka artık şu yan sanayi takoz 1 yıl içinde bozulur mitinin doğruluğunu görmek istiyorumda..

onurcom60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Febi ve Blistein nasıldır bilmiyorum ama üzerinde GLOPEL gibi bir şey yazan tanesi 25 TL lik tazkozlardan taktırdım. Eskisinden daha kötü oldu. Ön taraftan enteresan sesler geliyor. Biraz paraya kıymak gerekiyor anlaşılan.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amortisör için monreo kalitelidir. Zaten opel de aynı firmaya yaptırıp gm damgası vuruyor. Takozlar için 110 tl verip original takmaniza gerek yok.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

akdag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de kesinlikle monroe diyorum, arka amortisörler için servisin önerdiği bir markayı taktırmıştım, bir hafta sonra söktürüp monroe taktırdım. Başka markalarla zaman kaynetmeyin bence...