amortisör sertliği

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal gm amortisör, yan sanayi amortisörlere göre (trw, delphi) daha mı yumuşak acaba?

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçenler de değiştirdim aracımın üzerinde orjinal sasch vardı yerine taktırdığımda sasch marka ve yinede sertti servis delphi ve gm ninde sert olacağını söyledi bence bu adamlar salak değil bilerek sert tasarlıyorlarki araç savrulmasın diye siz yine orjinalini taktırın

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opelin çoğu aracında süspansiyon sert

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçenler de değiştirdim aracımın üzerinde orjinal sasch vardı yerine taktırdığımda sasch marka ve yinede sertti servis delphi ve gm ninde sert olacağını söyledi bence bu adamlar salak değil bilerek sert tasarlıyorlarki araç savrulmasın diye siz yine orjinalini taktırın
aracımda orjinal amortisör vardı ömrünü yitirdiği için delphi ile değiştirdik, sanki delphiler daha sert geldi o yüzden sordum

benim opelde tek sevmediğim şey amortisörler, diğer araçların amortisörleri daha sert değil de devamlı savruluyorlar mı? vw de toyota da böyle değil,
ben benim vectra böyle zannediodum fakat enişteme aldıgımız corsa d de aynı şekilde sert,

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda orjinal amortisör vardı ömrünü yitirdiği için delphi ile değiştirdik, sanki delphiler daha sert geldi o yüzden sordum

benim opelde tek sevmediğim şey amortisörler, diğer araçların amortisörleri daha sert değil de devamlı savruluyorlar mı? vw de toyota da böyle değil,
ben benim vectra böyle zannediodum fakat enişteme aldıgımız corsa d de aynı şekilde sert,

valla hocam arkadaşımın passatı var onda da çok sert

LABARNA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sert Olması, Yol Tutuşunu sağlar, virajda savrulmayı engeller
Z Rotları , takoz vs olumsuz etkiler
BILSTEIN Öneririm

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw bora ya bindim, 2010 caddye bindim yolcuyu sarsmıyor, bozuk yolda sadece lastik inip kalkerken, opel şaseyle birlikte inip kalkıyor,
bu beni opelden vazgeçirir mi, asla:)))

öyle bozuk yol denk geliyor ben 2.vitese atamazken, millet patır patır geçiyor, biraz hızlanıyım dediğimde sarsıntıdan konsol aşağı inicek gibi oluyor.