amfi tavsiyesi verebilir misiniz?

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl gto 75.4 aldim 260 ytl/12 tkst... ben de ki hoparlorler nominal degeri 80 watt ama bunun cikisi 4*104 watt... anfinin daha fazla olmasi bir zarar vermez degilmi...daha ilerde bel ki baska seyler eklerim diye biraz iyi alayim dedim en son olarak olmadi evde kullanirim... bi ton hoprlor var evde...

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl gto 75.4 aldim 260 ytl/12 tkst... ben de ki hoparlorler nominal degeri 80 watt ama bunun cikisi 4*104 watt... anfinin daha fazla olmasi bir zarar vermez degilmi...daha ilerde bel ki baska seyler eklerim diye biraz iyi alayim dedim en son olarak olmadi evde kullanirim... bi ton hoprlor var evde...
iyi yapmışsın yüksek almakla.yok hiç birşey yapmaz yanlız iyi ayar yapmanız gerekiyor.Çok yüklenmezseniz hiç birşey yapmaz.HAYIRLI OLSUN İYİ GÜNLERDE KULLANIN.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolasin... insallah sen de satarsan tez vakitte... ama fiyatini bir daha dusun... cunki 170 civari sifiri var...sahibindencom da bolca var hem de...mevzu mutlu sonla bitmistir konu kapanabilir...

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadsım en ıyısı su anda boschman anfı pıonner flean hava bn kullanıodum salaklık eıdp sattım yerıne jbl aldım daha dorusu jbl hedıye gledı dıe dıerını sattım ama bın bısmanm hardvard flean hava hepsı gıt boschman al ses dınle