amfi tavsiyesi verebilir misiniz?

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h olan aracıma orjinal tesisatı kullanarak460 watt yazan, 80watt nominal değeri olan iki adet pioneer hoparlör bağlayabileceğim, 2 x 70-80-90-100 ve ya 4 x 70-80-90-100 artık nasıl satılıyolarsa... amfiye ihtiyacım var... ikinci el almanın daha doğru olacağına dair tavsiyeler aldım... bu hususta özellikle pioneer ama aynı işi de görebilecek sony-jvc-jbl gibi sağlam marka da olabilen amfi arıyorum arkadaşlar... bir kac model buldum ikinci el ama hakkında pek de hayırlı şeyler yazmıyor forumlarda... mesela pioneer gmx-904 gibi bir şey var 4 x 100 müş 150 ytl ye ...ama fazla akü beslemesi yemekten baska bir işe yaramıyor muş yazıyor sağda solda... ne olur yardımcı olun sizin dediğinizi arayacağım... anlamayana amma da zor muş bu amplifikatör mevzu..

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h olan aracıma orjinal tesisatı kullanarak460 watt yazan, 80watt nominal değeri olan iki adet pioneer hoparlör bağlayabileceğim, 2 x 70-80-90-100 ve ya 4 x 70-80-90-100 artık nasıl satılıyolarsa... amfiye ihtiyacım var... ikinci el almanın daha doğru olacağına dair tavsiyeler aldım... bu hususta özellikle pioneer ama aynı işi de görebilecek sony-jvc-jbl gibi sağlam marka da olabilen amfi arıyorum arkadaşlar... bir kac model buldum ikinci el ama hakkında pek de hayırlı şeyler yazmıyor forumlarda... mesela pioneer gmx-904 gibi bir şey var 4 x 100 müş 150 ytl ye ...ama fazla akü beslemesi yemekten baska bir işe yaramıyor muş yazıyor sağda solda... ne olur yardımcı olun sizin dediğinizi arayacağım... anlamayana amma da zor muş bu amplifikatör mevzu..
ben size şu anda kendi aracımda kullandığım amfiyi şiddetle tavsiye edebilirim Edison 804A serisi.950 watt 4çıkışlı amfi.kendi arabamda 1adet 38cm kicker bass bağlı 2adet pioneer 400watt oval bağlı süper ses alıyorum tavsiye ederim.sesi mükemmel veriyor.amfi ve bassım satılıktır.benim amfim old. için sölemiyorum yanlış anlamayın ben bunu alırken çok araştırdım.çıkışı gercekten süper sizin için süper bi anfi olabilir.başka yerde bulursanız edison 804A serisini kaçırmadan alın derim SAYGILARIMLA

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha evvelden de soylemiştin satılık olduğunu da o zaman ikinci el düşünmüyordum... baktım fiyatlar pahalı dedim ikinci el alayım... ama öncelikle pioneer bakıyorum... teklifini aklımda tutayım olmazsa san dönerim... aklıma da senin olduğu için kötü birşey gelmez merak etme...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben size şu anda kendi aracımda kullandığım amfiyi şiddetle tavsiye edebilirim Edison 804A serisi.950 watt 4çıkışlı amfi.kendi arabamda 1adet 38cm kicker bass bağlı 2adet pioneer 400watt oval bağlı süper ses alıyorum tavsiye ederim.sesi mükemmel veriyor.amfi ve bassım satılıktır.benim amfim old. için sölemiyorum yanlış anlamayın ben bunu alırken çok araştırdım.çıkışı gercekten süper sizin için süper bi anfi olabilir.başka yerde bulursanız edison 804A serisini kaçırmadan alın derim SAYGILARIMLA
ben seni başkasıyla karıştırdım galiba... fotolarını yollasana nasıl bişey bir görelim tüm forum da görsün... bu arada kaç para istiyorsun amfiye...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımcı olmak isteyen yok mudur?

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ben daha ilk defa satılık diyorum.dediğiniz gibi karıştırıyor olabilirsiniz.ben 150ytl die düşünüyorum.daha 6aylık amfi.resimleri atamıyorum cünkü bilgisayarım eklenti ekle seceneğini açıyor ama browse seçeneğini açmıyor daha önce açıyodu ama şu 2haftadır açmıyor.pazartesiye kadar beklerseniz pts bilg. fortma atılacak.Pts günü ekleyeceğim.isterseniz msnimi ekleyin oradan size atayım resimleri.sizde foruma atabilirsiniz.
coskuncalskan@hotmail.com

Son düzenleme:

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edison a 170 ytl sıfır fiyat veriyolar... 150 bana fazla gelir bu anfi için sağolasın... ben başka bir tane buldum ama ne işe yara bilmem... pioneer gm x924 ismi... 4 kanallı ve 4 x 110 watt yazıyor... işe yara mı bu acaba

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edison a 170 ytl sıfır fiyat veriyolar... 150 bana fazla gelir bu anfi için sağolasın... ben başka bir tane buldum ama ne işe yara bilmem... pioneer gm x924 ismi... 4 kanallı ve 4 x 110 watt yazıyor... işe yara mı bu acaba
pioneerın eski serisi ise yarar hemde süper yarar.Eski pioneerlar çok süper çalıyo.ben bulsam pioneerın eski sürüm amfisini alıcaktım ama temiz bulamadım.pioneerın yeni sürümleri pek fazla iyi deilmiş duyduğum kadarıyla.eski sürümse birde temizse hiç kaçırma derim.