aman arkadaşlar makyajlı kasanın arka tamponunu sakın vurmayın

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı alalı bir ay oldu giderken dalgın bir sürücü aracıma arkadan tampona çarptı biraz ezildi ve tampondaki krom çıta kırıldı sağlık olsun dedim aracı yaptırdım boyandı tampo ama krom çıta yedek parça olarak daha türkiyede yokmuş nasıl bulnmaz hint kumaşıysa yurt dışından gelecek dediler 1 ay oldu hala gelicek üretimdeymiş falan diyorlar aman siz siz olun o çıtaya gözünüz gibi bakın daha türkiyede yok opeli yedek parça temini için kutluyorum  general_Applause general_Applause :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: aman arkadaşlar makyajlı kasanın arka tamponunu sakın vurmayın

Geçmiş olsun. Parça sıkıntısı olduğunu tahmin ediyordum ama bu kadar da değil. Konya da hiç bir zaman parça bulamıyoruz. Aksesuar olarak. Ama bu ne tam aksesuar ne de gereksiz bir parça. Bütün servislere sordunuz mu İstanbul'da? ben de soruşturabilirim sizin için!

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha konuyu açmadan derdinizin bu olduğu aklıma geldi karşı komşunun makyajlı astraya baktıkça arkadaki o krom çıtanın ufak tefek dokundurmada ne kadar dayanıklı olduğunu merak ediyodum bende, gerçi size biraz sert çarpmış olabilir. Ama İstanbul gibi bir şehirde ufak tefek dokundurmalar hep olur acaba opel arkayı makyajlıyım derken başımıza krom çıta belası mı açtı.

Tabi parçanın olmaması aynı bir tartışma konusu.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her zaman diyorum yine diyecem.opel türkiye çok dandik.servis denetimi yok parça temini yok..

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni makyajlı kasası ön panjur çok agresif bir hava katmış, sis farlarının olduğu yer çok tatlı duruyor, ama arka tampondaki kromu bir türlü benimseyemedim. Olmamış  arka görünümü bana göre bozmuş,

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun kardeşim

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
her zaman diyorum yine diyecem.opel türkiye çok dandik.servis denetimi yok parça temini yok..

aynen katılıyorum araç değiştirirsem opel olmucak sanırım  ::) bu arada çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda parçanız gelir .

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Yeni makyajlı kasası ön panjur çok agresif bir hava katmış, sis farlarının olduğu yer çok tatlı duruyor, ama arka tampondaki kromu bir türlü benimseyemedim. Olmamış  arka görünümü bana göre bozmuş,

Al benden de o kadar kardeşim.

Makyajlı kasada sis farlarına gözüm alıştı, şimdi benimki ufak ufak eski görünüyor gözüme ama arka tampondaki çıtayı hala sevemedim, bu aracın tasarımı -bana göre- fazla krom detay kaldıracak kadar ağır/klasik çizgilere sahip değil.

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Parça sıkıntısı olduğunu tahmin ediyordum ama bu kadar da değil. Konya da hiç bir zaman parça bulamıyoruz. Aksesuar olarak. Ama bu ne tam aksesuar ne de gereksiz bir parça. Bütün servislere sordunuz mu İstanbul'da? ben de soruşturabilirim sizin için!
sordum heryere parçanın yedek parça kodu bile yok daha sizde bakarsamız sevinirim teşekkürler.