alyansımı düşürdüm, acil yardım :(

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silecek süpürgesinin lastiğinin iki yanında çelik teller var, onlardan birini çıkart ve koli bantını ters şekilde sıkıca sar, yani yapışkan kısmı dışarı gelecek, el feneri ile yerini belirlemeye çalış, teli aşağıya indir, eğer yüzüğe değerse hemen yapışır, inşallah sökmeden alırsın, eğer tel kısa gelirse kalın bakır telle dene, kolay gelsin! Bu işin bahanesi olur düşürmekten korkuyorum, en iyisi bundan sonra takmayayım de yengeyi kandır :D

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:bir: aslında takmak istemiyorum kerem kardeşim ama bi nevi tasma misali... hatun kendini güvende hissediyor. emre'nin dediği gibi... sanki çıkartamayacağım :sulanma::dil::cool:

yok yok. bende o tarz işler yok :D

Bahadır bu sana ders olsun bulmuşsun mis gibi hatun o alyansı bence bi daha çıkarma ilk mesajda bahsettiğin sopayı dayamakla kalmayabilir :D çok selam söyle pek muhabbet fırsatı bulamamıştım ama çok şeker birine benziyordu. gelin hanımı çok beğendiğimi belirtmek isterim :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya tamamda benim anlamadığım alyansı çıkardıktan sonra neden taaaa ön camın dibine yada oraya gitme ihtimali olan bir yere koyar ki :) Bahadır keşke kapı cebine koyaydın be :D

töbe töbe... yaa olay düşündüğünüz gibi değil. araba hareketsizdi ben sağ taraftaydım. kaydı parmağımdan. yuvarlandı gitti zıkkım... :mad:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır bu sana ders olsun bulmuşsun mis gibi hatun o alyansı bence bi daha çıkarma ilk mesajda bahsettiğin sopayı dayamakla kalmayabilir :D çok selam söyle pek muhabbet fırsatı bulamamıştım ama çok şeker birine benziyordu. gelin hanımı çok beğendiğimi belirtmek isterim :D

Bahadır benim ortaokul arkadaşımdır.O zamanda usluydu şimdide uslu :) Maşallah gelin kızımızla uyumları süper...Beğendim ben çifte kumrular gibi birbirlerine pek yakışmışlar ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bazı hatunlar aksine alyaslı erkeklerle daha ilgili. Tasma parmakta bitse, o ne güzel.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işin bahanesi olur düşürmekten korkuyorum, en iyisi bundan sonra takmayayım de yengeyi kandır :D
:bir:

yeliz abla harbiden istemsiz bir olay oldu. anlatılmaz yaşanır tarzında bi olay yani. :confused: a.slm tabiki söylerim. kısmetse bir daha ki buluşmada muhabbete fırsat bulursunuz ;)

şaka bir yana sopa işi çok sakat yaavvv :kop:

:sopa::sopa::sopa:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır benim ortaokul arkadaşımdır.O zamanda usluydu şimdide uslu :) Maşallah gelin kızımızla uyumları süper...Beğendim ben çifte kumrular gibi birbirlerine pek yakışmışlar ;)
facebook gibi forumuz maaşallah daha ne olsun kerem kardeşim :dil:
Bazı hatunlar aksine alyaslı erkeklerle daha ilgili. Tasma parmakta bitse, o ne güzel.

tasmayı başka yere takmak gerek diyosun yani :rakir:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim alyansımda parmağıma bol geliyordu, sonunda İstanbul'da düşme sonucu kayboldu, işin kötüsü İstanbul'a tek başıma gitmiştim. İzmir'e döndüğümde eşime durumu anlattım, sıkma canını dedi ama 3-4 gün sonra da kendi imali yüzüğü parmağıma taktı (o sıralar takı tasarım bölümünde okuyordu). Nedense eşim yüzüğü biraz ufak yapmış, zor mor taktık, şimdi değil düşmek, darlıktan parmağımda zor dönüyor :).

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet Kerem gercekten birbirlerine cok yakisiyorlar sagolsunlar izin yolumda aksarayda agacli tesislerinde bizi agirladilar ..bu arada Bahadir hadi arabaya alici gelirse eyvahh:D