almanya'dan parça kaç günde gelir??

fbolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın yağ soğutucusu bozuldu.türkiyede de bulamadık.almanyadan sipariş ettik acaba kaç günde gelir?? usta 7-8 gün dedi ama bilgisi olan var mı ?? :confused:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Hangi kargoya yada postaya verdiğine bağlı olarak süre 3 gün ile 15 gün arasında değişir

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla almanyada ismarliyordum ingiltereden bile 3 günde geliyor ama burda avusturyadan görme engelli oglum icin kamera sistemi tahtayi görebilmesi icin ismarladim inanin burdaki postanin keyfine bagli idi aramadigim yer kalmadi zorla iki haftada getirttim istanbul hangarda mal 8 gün bekledi internetten takiple görünüyor ariyorum adam bayramadan sonra yollarim diyor. dedim arkadas bayramdan önce gelsin cocuk ders calisamiyor adam tehtid vari tm bayramdan evel gelir yoksa bak bayramdan sonraya kalir beyefendi diyor...insan kalkip gitip alnindan vurasi geliyor haftada bir po..sunu kaldirip toplu yolluyor biriktirip galiba:mad: yani orasi hemen yolluyor ama iki günden sonra bura salliyor...orda istanbul ankara arasi mesafede mal ismarliyorsun ertesi gün sabah kapinda oluyor burda :mad:

shaggy_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş Almanya' dan siparişi nasıl verdin. Örneğin Türkiye ve Almanya arasında fiyat farkı çok mu veya hangisi daha karlı. Bende de 2001 Vectra B 2.0 TDI Comford var ve bu aralar başıma bayağı masraf açacak gibi. Bu nedenle bende parça siparişi verebilirim. Eğer Almanya daha karlı ise oradan sipariş vermek daha mantıklı diye düşünüyorum.