Almanyadan araç parçası getirmek - Ascona C 1988

melihasici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Opel ascona c 1988 model aracım var, aracım için ön panjur arıyorum ama hiçbir şekilde Türkiye sınırları içerisinde bulamadım :confused:
Bu nedenle tek çarem ürünü Almanyadan getirmek olacak. Daha önce parça getiren arkadaşlar varmı. Çünkü ordan direk Türkiyeye satış yapmıyorlar:(

Ürünü Ebay'da buldum, Ama kargo yaptıramadım.
http://www.ebay.de/itm/Opel-Ascona-...=Make:Opel|Model:Ascona+C&hash=item233a4bd5fc

Adamla konuştum. Almanyada birine gönderebilirmiş oda bana gönderebilirmiş. Çözüm arıyorum:confused:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatını 100 dolar altında gösterir isen sokarsın sorun olmaz.zaten fitatı 50 dolara gelmiyor

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
eğer bir tanıdığın varsayazığın şekilde yapılabilr ebayin diğer sitelerinede bak bence ingiltre buraya gönderim yapıyor kargo hariç 100dolar altındaysa gümrükte açılsa bile 2.60 tl açılma parası verip bulunduğun ilçedeki pttden alıyorsun ben 100ü geçik ürün aldım yurtdışından hiç sorun yaşamadım

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer bir tanıdığın varsayazığın şekilde yapılabilr ebayin diğer sitelerinede bak bence ingiltre buraya gönderim yapıyor kargo hariç 100dolar altındaysa gümrükte açılsa bile 2.60 tl açılma parası verip bulunduğun ilçedeki pttden alıyorsun ben 100ü geçik ürün aldım yurtdışından hiç sorun yaşamadım

100 ü geçik mi :eek::eek: araba zaten kaç parçadan oluşuyor :D:D totalde bunların toplamına kaç para ödediniz birde zaten posta ücreti çok tutuyor takipli posta 25-30 Euro falan diye biliyorum eğer böyle istendiyse 30*100 sadece 3000 Euro posta parası :rolleyes: takipsiz istediyseniz takipsizler ulaştımı sorun oldumu ücreti ne kadar?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
100 ü geçik mi :eek::eek: araba zaten kaç parçadan oluşuyor :D:D totalde bunların toplamına kaç para ödediniz birde zaten posta ücreti çok tutuyor takipli posta 25-30 Euro falan diye biliyorum eğer böyle istendiyse 30*100 sadece 3000 Euro posta parası :rolleyes: takipsiz istediyseniz takipsizler ulaştımı sorun oldumu ücreti ne kadar?

hepsi araba parça değil elektronik ürünlerde var içinde tüfek için akesuarlarda:)ben şu ana kadar bir tek kararan aynada 25paund kargo ödedim diğerleri ücretsiz kargoya geldi bu ücretsizlerinde 3 5 tanesi takipsizdir yani 5 dolar altındakiler onlardada sorun hiç yaşamadım:)

melihasici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melih bende 88 panjur var 1 tane düşünürsen görüşelim.

Selamlar :) Öncelikle yorum için teşekkürler, o ürünü almanyadan getirttim ama diğer bazı parçalara ihtiyacım oluyor, sende başka parçalar mevcut mu ? Örneğin ön tampon altında olan parça lazım. Alt rüzgarlık diyorlar, Bir tane bulsam kalıp yaptırıcam ama yok hiç bulamadım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Selamlar :) Öncelikle yorum için teşekkürler, o ürünü almanyadan getirttim ama diğer bazı parçalara ihtiyacım oluyor, sende başka parçalar mevcut mu ? Örneğin ön tampon altında olan parça lazım. Alt rüzgarlık diyorlar, Bir tane bulsam kalıp yaptırıcam ama yok hiç bulamadım

Karlıkçı Halil'de Ascona için olmasa bile benzeri ürünler olabilir, bakmakta fayda var.