Almandan Devam..

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun ama xenon yok galiba :(

maalesef o ekstra pakete giriyor:) bir de çok bekletiyorlar donanım ekletirseniz... biz yokuş kalkış destek ve adaptif şasi istemiştik nisan 2012 demişlerdi en iyi ihtimal :D

Mükemmel araç Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

teşekkürlerr:)

Güle güle kullanın

teşekkür ederim :)

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef o ekstra pakete giriyor:) bir de çok bekletiyorlar donanım ekletirseniz... biz yokuş kalkış destek ve adaptif şasi istemiştik nisan 2012 demişlerdi en iyi ihtimal :D

beklenmezmiş ya o zaman cidden :D

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
bunlarda arabamı japon tenekelerı varken alma bunları :D hayırlı olsun bu arada :)
vectra'dan önce 2005 lancer plus'ım vardı aracın ağırlığı 1185 kg idi.şimdiki aracım 1135 kilo ve kapılar son derece ağırdı ve çok toktu.kesinlikle bir teneke değildi.ayrıca lancer evo ların teneke olduğunuda hiç zannetmiyorum.diğer markaları hakkında pek bilgim yok bilmediğim içinde yorum yapmam ama mitsubishi de bir japon olduğu için bunları yazdım,marka fanatikliğim yok iyi her yerde iyi dir,ayrıca japon tenekeyse niye yollarda opel kadar evo görmüyoruz gerçekten teneke oldukları içinmi yoksa herkesin ulaşamayacağı kadar pahalı oldukları için mi?

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun kardes golfün kaliteli oldugu kesin ama ben isinamadim golf 6 ya bes kasa daha yakisikli

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 kasa pasific in uzerıne golf yok benım gozumde ama hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız ınsallah