Allah kimsenin bşına vermesin

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazartesi günü kayseri de amca oğlunu havalimanı bırakmak üzere yola çıktım yozgattan kayseri istikamitnde ilerlerken ışılar vardı yeşil renkde hızımı kesmeden gidiyordum ama sağ şeritten beni opel Vectra solladı ve önüme geçti ışıklardan sonra kavşak vardı ve opel oraya döndü önünde araba vardı ve yolun ortasında kaldı benim hızımda fazla idi ordaki duruma göre 70 80 gibi göveden vuracaktım ama kurtarırım düşünesi ile sağa kırdım ve köşeden fren dolayı arabanın önü eğilince vectranında arka yüksek bizim astra altına girdi
33b0br6.jpg

2q2lk02.jpg

55rwcm.jpg

2vjebg0.jpg

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arabada 5 kişiyrik 1 inin bile burnu kanamadı emliyet kemeri takmanın faydasını gördük böylece

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim sana birşey olmamış ya ona dua et bence..
saten ilk işim o oldu ve içerdekilere bakmak ama aracı babam sürüyordu 25 senenin deneyimi bile işe yaramıyor nerde ne olacağı belli olmaz en son arabıyı düşndük

arabadaki hasar öyle fazla deil ortadan olduğu için
.kaput
.ön tanpon
.farlar
.akü
.hava flitresi
.karbüratör
.klima motoru
.çelik bariyer

öyle boya ile doğrutma olmadı ama bunlardan farlar,akü,hava flitresi gereksiz yere değişti

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımmm.öcelikle geçmiş olsun tabiki.ama demekki napacakmışız kavşaklara gel,rken hızımızı düşürecekmişiz.ışığın rengi ne olursa olsun.kavşaktan 80 ke geçilirmi???