Allah Aşkına!!!! akü bitecek :(

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi teşekür ediyorum sana. işallah yarına akü bitmezse gidicem. bitersede napıcam bilmiyorum valla.ama en anlarsın şu an için en son gittim müziğin swesini sonuna kadar kıstım çalarsada en kısık seste çalsın. aküye baktım yeşil yanıyo hala. sanırım bizi sabaha çıkarır. kutup başını sökmeyi bilseydim sökerdim ama olsun inşallah çıkıcaz sabaha :) saol abi. gökhan sanada teşekkür ederim yarın ilk iş hakan abiye gidicem...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arabayı bence yokuş aşşağı bi yere park et belki vurdurarak çalıştırman gerekebilir..

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronik be gökhan :(. sabah 5 te bi kalkıp bi on dakka çalıştırcam napayım artık

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Müzik setini tepy veya CD de bırakma, radyoda kalsın. Çünkü müzik sisteminde radyo, teyp veya CD ye oranla daha az enerji harcar.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
hııı o zaman yapacak bir şey yok sana bu gece uyku yok..

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyoda savaş abi kral fm açık araba kendi haline efkar yapıyo. yarın hakan abiden öğrenicem kutup başı sökmeyi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kral FM çok enerji tüketir. Bunların içinde en az yakanı Alem FM.:kop:
Saat zaten 2 oldu. Korkma araç bu şekilde sabahı çıkarır.

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
akü kutup başlarını sökmek çok kolay aslında.. aracın motorunu açın ve aküyü bulun... + ve - başlarındaki vidalardan birini sökseniz yeterli sabah bağlayıp çalıştırın.. ama teyp için şifre isteyecektir şimdiden söyliyim...

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol batuhan sökmeye inecem ama saat 3 oldu dayanır sabaha kadar heralde. dayan koçummm dayan mutluuuuu :p :p. yaw biterse bitsin gökhanı tanıdık yeter bize herşeyde varmış bi hayır :m