alarmdan sonra gelen ufak arıza..

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde ankarya gittiğimde arabaya bir alarm taktırayım dedim. neyse gittik taktırdık bişey hatta orjinal olan kumandadan çalışır şekilde yaptırdık.Yaptırmışken cam modülünüde aktif edip kumandaya basınca kalkar hale getirdik. Ancak alarmı taktırdıktan sonra ne oldu bilmiyorum sol ön lambamın normal ışıkları fara vurmadan çalışmıyor. Arabaya akşam bineceğim zaman ilk önce ışıkları açıyorum sonra gidip hafifçe vuruyorum lamba yanıyor yoluma devam ediyorum:( sizce kablolarda mı bir sorun vardır yoksa lambanın yuvasında mı? bence yuvasında bir sorun var gibi çünkü lambaya dıştan vurunca çalışıyor hemen.

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablolalara baktım hatta onlarlada oynadım sağ sola doğru ama yanmadı sonra vurdum yine yandı..

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ampulün patlamıştır.Fara vurunca ampulün teli birbirine deyip yanıyordur.Ampulü değiştir birde öle bak.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ampulün patlamıştır.Fara vurunca ampulün teli birbirine deyip yanıyordur.Ampulü değiştir birde öle bak.

aynen katılıyorum . ben 1 hafta boyunca sorunu bulamamıştım. sonunda lambanın patladığını anladık. fara vurunca titreşimden teller birbirine değiyor. sıcaktan tutuyor.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ampul patlamış şimdi vurduğunda çalışır o ampülü sök tak bi daha çalıştıramazsın söktüğünde de görürsün teli kırıktır.

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim içim rahatladı kablolarda birşey vardır diye canım sıkılmıştı çünkü alarmı taktırdıktan hemen sonra oldu bu olay demek ki rastlantı olmuş. Saygılarımla..

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet kesinlikle ya ampul patlak yada duyda bir problem var canını sık ma kumada modüllü cam demişin bu kumandadan kapılar kitlenince otomatik kalkan cam sistemimi