Alacağım 1.4 Sport için,bayiden en iyi fiyatı nasıl alabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lxsaharaxl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Alacağım 1.4 Sport için,bayiden en iyi fiyatı nasıl alabilirim?

ben aldım eşşekliğe kullanıyorum dükkanımda  vallaha binesim kalmadı .. 3-4 sene biner satarım ... 44 ,000e rahat alır tabikide ... . hatta  aralıkta almasaydım insigna edition elegance  alırdım şimdi komik rakamlara  .. edition da yeterince özellik vardı .. 1 hafta önce soyup soğana çevirip  edition yapıp ..20 gün önceki normal editiona da elegance  ekleyip sürdüler  ..  ama kendileri piyasalarını bitirdiler bitiyorlarda ..  bu şekilde oynamalar yaptılar.. millet  keriz değilki.. milli eğitimde bir personel geldi  3 gün önce  oturduk  ..  6500  zararım var diyordu ..  yhazık ya .. birde anahtar vurunca zaten 2,000 direk fiyat aşşağıda

lxsaharaxl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ve babam da demişti sizin gibi .. al benim aracımı kullan, birkaç ay bekle diye ..  keşke söz dinleseydim de  sebep olmasaydım diyorum  hem kendime hem arkadaşlarıma .

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu aralar abim için epey bi VW bayisi gezdim. 1.4 TSI Manuel Highline Golf'ü 47000'e veriyorlar. Bizim Astra'ların Cosmo'suna denk geldiğini varsayarsak, şu anda Cosmolara istedikleri 51000, sportlara istedikleri 47000 yüksek kalıyor gerçekten. Kırabildiğiniz kadar kırın, gider Golf alırım diye rest bile çekin gerekirse. Gerçeknten bu GM iyice zıvanadan çıktı, bayilerinde hiçbir standart yok, önüne gelen karşındakini keriz yerine koyup abuk subuk rakamlar çekiyorlar. Ben adam gibi fiyat araştırması yapmadım zamanında, gittim salak gibi hem de Erdemir gibi bir bayiye inandım, 2000 lira fazla para verdim. Adamın bana "araç başına 200 lira kazanıyoruz" deyişi hala kulaklarımda yankılanır. Bu derece keriz yerine koymaya çalışıyorlar insanı. Üstelik tanıdık vasıtasıyla gittik.

0 km satışlarının baya düşük gittiğine dair bir haber okudum geçen hafta, forumda da konusu olmuştu. Sn lxsaharaxl Bey'in dediklerine aynen katılıyorum, tok alıcı olmaya bakın, onlar sizin peşinizden koşsun. Alabildiğiniz kadar hediye alın, zaten 50000 liraya yakın para çıkacak cebinizden, bir de ıvır zıvıra para vermeyin.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
Bu aralar abim için epey bi VW bayisi gezdim. 1.4 TSI Manuel Highline Golf'ü 47000'e veriyorlar. Bizim Astra'ların Cosmo'suna denk geldiğini varsayarsak, şu anda Cosmolara istedikleri 51000, sportlara istedikleri 47000 yüksek kalıyor gerçekten. Kırabildiğiniz kadar kırın, gider Golf alırım diye rest bile çekin gerekirse. Gerçeknten bu GM iyice zıvanadan çıktı, bayilerinde hiçbir standart yok, önüne gelen karşındakini keriz yerine koyup abuk subuk rakamlar çekiyorlar. Ben adam gibi fiyat araştırması yapmadım zamanında, gittim salak gibi hem de Erdemir gibi bir bayiye inandım, 2000 lira fazla para verdim. Adamın bana "araç başına 200 lira kazanıyoruz" deyişi hala kulaklarımda yankılanır. Bu derece keriz yerine koymaya çalışıyorlar insanı. Üstelik tanıdık vasıtasıyla gittik.

0 km satışlarının baya düşük gittiğine dair bir haber okudum geçen hafta, forumda da konusu olmuştu. Sn lxsaharaxl Bey'in dediklerine aynen katılıyorum, tok alıcı olmaya bakın, onlar sizin peşinizden koşsun. Alabildiğiniz kadar hediye alın, zaten 50000 liraya yakın para çıkacak cebinizden, bir de ıvır zıvıra para vermeyin.

Highline da deri kombine koltuk ile bi-xenon far var mı, biliyormusunuz?

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Highline da deri kombine koltuk ile bi-xenon far var mı, biliyormusunuz?
Highline Golfte; deri koltuk, xenon, ESP yok. Bunlar bağımsız opsiyon. Arabaya bunlarıda ekletirseniz dudak uçuklatacak fiyata geliyor. Gerçi deri kalitesi çok farklı o da var. Küçücük ekranlı navigasyona 3,000TL istiyorlar.

Ayrıca araba bizimkinin yanında golf değil polo gibi duruyor minicik.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Highline Golfte; deri koltuk, xenon, ESP yok. Bunlar bağımsız opsiyon. Arabaya bunlarıda ekletirseniz dudak uçuklatacak fiyata geliyor. Gerçi deri kalitesi çok farklı o da var. Küçücük ekranlı navigasyona 3,000TL istiyorlar.

Demekki highline ile cosmo denk değil. Artı bu devirde 50bin lira istenilen, esp si standart olmayan arabaya da ancak at arabası denir.

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga CESUR link' Alıntı:
ben demiştim fiyatlar daha da düşecek.aynen size katılıyorum 44000 e paşa paşa sportu çok rahat alırsınız şu an.ben hala fiyatların daha da düşeceğini düşünüyorum.
Bu ay sonuna kadar,daha once de gittiğim aynı bayiye gidip,45 den baslıcam 1.4 T sport için,param bu kadar veriyor musunuz vermiyor musunuz diyeceğim.İmkansız,olamaz derlerse peki siz bilirsiniz diyip çıkıcam.Kime sorsam,kimle konuşsam kampanyalı fıyattan en az 4 mılyar daha asagısını aldıgını söyluyor.Ama bayiye sorunca immkansız diyorlar.Burada iyi rol yapmak lazım,tabiri caizse" Kaçan kovalanır" felsefesi :)

lxsaharaxl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SN .bbeerrkk67  hiç çekinmeden 44  teklif edin . utanmayın sakın,  para kolay kazanılmıyor .. onuda geçelim  keriz muamelesi yapılıyor.. bu tarihe kadar böyle birşey ben hayatımda ne gördüm ne duydum..

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

lxsaharaxl link' Alıntı:
SN .bbeerrkk67  hiç çekinmeden 44   teklif edin . utanmayın sakın,  para kolay kazanılmıyor .. onuda geçelim  keriz muamelesi yapılıyor.. bu tarihe kadar böyle birşey ben hayatımda ne gördüm ne duydum..

bencede 44000 den bir kuruş fazla vermeyin.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:

highline da navi standart olması lazım en azından bir multimedia ekranı var 3000 tl opsiyon olan daha gelişmişi olması lazım ekran olarak da daha büyük diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...