Akü Değişimi

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi
E

esadsari

Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar

Bu gün izmit ekcan opel servisine aracımı "çekici" ile götürdüm opel asistanı arayarak çekici gönderttim ve marş almayan aracımı utanarak çekiciye yükledim ve götürdüm.

- Öncelikle servisle ilgili yorumumu paylaşmak istiyorum aracı servisin önüne çekiciden indirdik ve 10 dk bekledim birisi gelip geçmiş olsun vs diyerek bir karşılasın diye ama kimse çıkmadı bunun üzerine ben içeri girdim cemil veya celil adında bir kendini bilmezin tafralarına katlanmak zorunda kaldım ve daha sonra bende bağırıp çağırmaya başladım adama, önlüğünü çıkarttı ve terketti şaşkınlık içerisinde olayların içinde buldum kendimi daha sonra Özlem hanım diye bir çalışanın telkinleri ve tatlı dili ile biraz olsun stresim azaldı daha sonrada servis müdüresi hanım efendi geldi ve o densiz adına özür dileyerek kötü başlamış olan diyaloğumuzu düzelttik..

- Motor ustası aracımı kontrol için bırakmamı söyledi ve saat 2 gibi aracın kaputunun başına geçti ben o andan sonra servisten ayrıldım ve haber beklemeye başladım daha sonra akşam üzeri 6 gibi servise döndüm ve araçta herhangi bir arza gözükmediğini söyledi usta aküyü değiştirmiş ve problem kalmamış muhtemelen aküde problem olduğunu söyledi şu anda bir sıkıntı yok gibi araç stop halindeyken alarm-camlar-müzik-farlar gibi elektrik tüketen herşeyi açıp kapadım bir süre deneme yaptım sonra marşa bastım ilk günkü gibi aldı ve problem böylece hallolmuş oldu..

umarım tekrar nüksetmeyecek bir problemdir. opel ekcanın aküyü direk değiştirmesi beni son derece memnun etti istanbulda uğradığım servis önce 12 saatik şarjın ardından denememiz lazım desede burada ustanın bir kaç saatlik testleri neticesinde akü değişimi yapıldı ve şu an aracım bende bu yönden servisi başarılı buldum fakat ordaki densiz herif keyfimi aküden daha çok kaçırdı. yaşadıklarımı paylaşmak istedim sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Akü Değişimi

geçmiş olsun kişilere takılıp morel bozmamak lazım sonuçta hallolmuş sorun keyfini sürün bence

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Esad..

İnsan faktörünün olduğu yerde istenmeyen hatalar olur ama sorunların devam etmemesi adına şikayetinizi yönetime ikna edici bir üslupla dile getirmek de şarttır.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun esad Bey.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, probleminizin hallolmasına sevindim
her meslek ve her yerde nezaket kuralları dışına çıkan
insanlarla karşılaşabiliyoruz maalesef..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.. gün gelecek her  yerde robotlar çalışacak her şey güzel olacak :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benımde akü sıkıntım olmuştu.prosedür gereği önce aküyü şarja bağlıyolar,bir sonuç alınamaz ise aküyü değiştiriyolarmış.
çünkü bilgisayara bağladığında aküyü şarj edin yazısı çıktığından önce sarj ediyolar.(ne bilgisayarmış sözünden çıkamıyorlar:))Şarjdan sonra aynı sıkıntı olursa değiştiyorlar.Nitekim benim akümde değişti.Hemde 60 amperlik taktılar daha iyi oldu valla.

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

herkese çok teşekkür ederim.

aracım şu an aynı eskisi gibi saat gibi çalışıyor ama içimdede bir korku var aracı çalıştırırken ya çalışmazsa diye o korkuda bir süre içimde olur.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
geçmiş olsun.. gün gelecek her  yerde robotlar çalışacak her şey güzel olacak :)

Robot deyip de geçmemek lazım onunda skıntıları olur, yağı eksik olur, şebekeden yeterli voltaj alamaz kendini kötü hisseder vs vs ..  005hihih