Akü boşalmasi

scene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 4 gündür garajda duruyordu büğün çalıştırmak istedim araç çalışmadi.Sonra bi arkdaşın arabasi ile devre ederek çalıştırdım. 5 , 10 dk çalıştırdım.Aradan 1 saat geçti tekrar aracımı çalışmak istedim araç çalışmadi.Sizce aküm bozuldu mu yoksa 10 DK çalışma ile araç aküsü dolmadi mi?

Aracim Opel Vectra B KASA GT 1998 model. Daha önce böyle bişey olmadi Kışın bile 3 gün çalışmadi halde tek marşla çalşıyordu. Memleketim tokat?

NOT: İlk marş bastığımda Teyp kendiliğinden acildi orjinal teyip değil bu neden oldu acaba?

alper4071

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen akünüzün ömrü bitmiş. yoksa 4 günde boşalmaz. akünüzü gösterin sıkıntı yoksa araçta kaçak olabilir. son günlerde taktırdığınız herhangi bir ekipman var ise Alarm, teyp vb. bunlar kaçak yapıyor olabilir. bunları da kontrol ettirebilirsiniz.

scene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen akünüzün ömrü bitmiş. yoksa 4 günde boşalmaz. akünüzü gösterin sıkıntı yoksa araçta kaçak olabilir. son günlerde taktırdığınız herhangi bir ekipman var ise Alarm, teyp vb. bunlar kaçak yapıyor olabilir. bunları da kontrol ettirebilirsiniz.

Son zmanlarda hiç bir ekipman takmadım hocam.Sarj takdırdım Bakalım ne olacak ilerleyen zmanda yazarim tekrar