akü bitmiş takviye yaptık gene yemedi....yardım

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü bitmiş güçlü bi takviye yaptık çalıştı..sorun takviye kablosunun ince olması.siz siz olun parmak kalınlıgıından az caplı kabloyla takvıye yapmayın yemıo.. bu arada haydut25 bu işi biiliyor ....tesekkurler..saygılar...

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onla geçmiş olsun bence bi an önce bi akü al kış geldi çok sorun yaşarsın

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
akü bitmiş güçlü bi takviye yaptık çalıştı..sorun takviye kablosunun ince olması.siz siz olun parmak kalınlıgıından az caplı kabloyla takvıye yapmayın yemıo.. bu arada haydut25 bu işi biiliyor ....tesekkurler..saygılar...
haydut25'ten 5 mesaj önce ben söyledim kalın ve sağlam kablo kullanman gerektiğini ;)

1) Takviye yapılan aracın çalışır durumda olması lazım, böylece voltaj 12 değil 14-15 olur.
2) Takviye kabloları kalın ve sağlam olması lazım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alperuzi kusurabakma ya haklısın aynen sende saol yorumunuz ıcın tesekkur ederım....halloldu cok sukur....

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu denk gelince tecrübelerimle hem serkan arkadaşımıza hemde bu konuyu okuyan herkese fikir vermek yrdımcı olmak için o mesajı yazmıştım.Bence kimin yazdığı değil de, burada zor durumda kalan bir arkadaşımızın, hangimiz yazarsak yazalım fikirlerimizden tecrübelerimizden faydalanarak sorununa hep beraber faydalı olabilmemizdir.Hepinize sevgi ve saygılarımla :)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu denk gelince tecrübelerimle hem serkan arkadaşımıza hemde bu konuyu okuyan herkese fikir vermek yrdımcı olmak için o mesajı yazmıştım.Bence kimin yazdığı değil de, burada zor durumda kalan bir arkadaşımızın, hangimiz yazarsak yazalım fikirlerimizden tecrübelerimizden faydalanarak sorununa hep beraber faydalı olabilmemizdir.Hepinize sevgi ve saygılarımla :)

;) kesinlikle katılıyorum..
ve kış geliyor açıklamasınada değiştirecek olursanız bosch tan şaşmayın derim harbi sağlam