AKÜ bağlantısı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kutup başlarını sökerseniz ilk taktığınızda teyp açılış şifresi isteyebilir ("key code"). Bunun dışında camları vs programlamanız gerekir diye düşünüyorum. Açıkcası önermek veya önermemek konusunda kararsız kaldım...

• Beğen
Tepkiler: sas_sas

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Kutup başlarını sökerseniz ilk taktığınızda teyp açılış şifresi isteyebilir ("key code"). Bunun dışında camları vs programlamanız gerekir diye düşünüyorum. Açıkcası önermek veya önermemek konusunda kararsız kaldım...
Eğer araç 2010 üstü ise ve cd 30 ise key kodu istemez, 2010 Astra H aracımda öyle en azından ama camları programlamak gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: sas_sas ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Eğer araç 2010 üstü ise ve cd 30 ise key kodu istemez, 2010 Astra H aracımda öyle en azından ama camları programlamak gerekiyor.

Haklısınız ancak araç Corsa D, ilk üretim tarihi 2006, Durum böyle olunca teyp kodu konusunda dikkatli olmakta fayda var.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Şimdi üstad opel araçlar uyku moduna geçince araç 0 amper e inmez avrupa araçlarin çoğu şuan 1 ampere kadar yük çeker kapalıyken ve opel ise ort. 0.5 ile 0.7 arası kontak kapalı uyku modunda güç çeker

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bende corsa d kullanicisi olarak aracimda haricen takmis oldugum android multimedya sistemim var, arac uyku modunda iken 0.15w enerji tukeyimi var, malum surekli yollarda oldugum icin yeri geldi arabayi 10 gun calistirmamisligim oldu, her seferinde tek marsla calisti, araca sonradan baglanan alarm gibi diger teypler gibi direkt akudrn alinan 12V akunuzun yemesine sebep olur aracin kendi tesisati uzerinde alincak kontak elektrihi ve diger alarm gibi sistemler bu tip sorunlara yol acar, iyi bir elektrikci sizin sorununuzu cozebilir

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Benim araçta 74 amper varta akü var ve aracımda 7/24 kayıt yapabilen araç kamerası bulunuyor ama hiç akü şarjında ya da farklı bir sorun yaşamadım.

• Beğen

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Benim araçta 74 amper varta akü var ve aracımda 7/24 kayıt yapabilen araç kamerası bulunuyor ama hiç akü şarjında ya da farklı bir sorun yaşamadım.
Sinradan taktirdiginiz sistemlerin elektirigini sigorta panosu yerine cakmakliktan cektirirseniz araci kapttiginiz zaman sistem kendini kapatacak akunuz bitmeyecektir. not: cakmaklikla calisan sistemlerden bahsediyorum. Aynali geri gorus gibi mesela yada benzer sistemler

• Beğen

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Sinradan taktirdiginiz sistemlerin elektirigini sigorta panosu yerine cakmakliktan cektirirseniz araci kapttiginiz zaman sistem kendini kapatacak akunuz bitmeyecektir. not: cakmaklikla calisan sistemlerden bahsediyorum. Aynali geri gorus gibi mesela yada benzer sistemler
Yo ben aksine aracın arka sigorta kutusundan aldım bağlantıyı ve aküyle ilgi bir sorunum yok.