aks problemi

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım astra h 2005 aks kırılmıs koni we yaywar aracta we baya basık yaylarıda ayrıyetten preslettim namistainde ondan sonra sıkıntı oldu kulelerde onları aştık ama aks kırılmış we aks fiyatı nedir acaba hep ses yapıyoordu cokmudur acaba fişatı

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
problem çözüldü 250 çıkma bulundu

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim 250 TL cıkma aksa cok degıl mı sıfırı kac para ki aks löbro mu,keske cıkma alacagınıza muadil bir ürün alsaydınız mesela trow ya da başka çin menşeili ürün onlar en son ben aldığımda 45 TL x 4 180 TL idi iç dış takım ,neyse umarım bu akslar sağlamdır,sorun çözülür.

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim 250 tl cıkma aksa cok degıl mı sıfırı kac para ki aks löbro mu,keske cıkma alacagınıza muadil bir ürün alsaydınız mesela trow ya da başka çin menşeili ürün onlar en son ben aldığımda 45 tl x 4 180 tl idi iç dış takım ,neyse umarım bu akslar sağlamdır,sorun çözülür.

arac neydi abi sizin 180 tl sifiri nerde abi bu yaaabenim arac astra h 2005
sifiri 500

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel odak arayip sorcam şimdi, sifirini ona göre alirim yada parcacim war onlarad sorayim

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac neydi abi sizin 180 tl sifiri nerde abi bu yaaabenim arac astra h 2005
sifiri 500
benim aracım calibra ama bu tarz şeyleri almadan iyice araştırmalısın özellikle aksaraydaki parçacıları ben ilk mesajımda link verdim orada astra h löbro dış aks tanesi 113 TL yazmıs dediğin gibi takımı 500 TL civarı tutar ama değer ben 2 ay kadar önce iç dış löbrolara 680 TL verdim aynı aksların dandikleri ise 45 tl de n almıstım topla 180 TL ye bir de çıkma aks ne derece sağlıklı olur umarı sorun çıkarmaz almıssın artık yapacak bırsey yok.

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım calibra ama bu tarz şeyleri almadan iyice araştırmalısın özellikle aksaraydaki parçacıları ben ilk mesajımda link verdim orada astra h löbro dış aks tanesi 113 TL yazmıs dediğin gibi takımı 500 TL civarı tutar ama değer ben 2 ay kadar önce iç dış löbrolara 680 TL verdim aynı aksların dandikleri ise 45 tl de n almıstım topla 180 TL ye bir de çıkma aks ne derece sağlıklı olur umarı sorun çıkarmaz almıssın artık yapacak bırsey yok.

Ya yok almadim arastirmadayim. Java sanayiyede baktiriyoorum maslak her yere baktiriyoorum kac bulcaklar ne yapicaklar yoksa sifir alicam komple dagilmis we catlamis sansimi ........

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin aracın tam özelliklerini yazar mısınız ben de tanıdıgım parcacılara sorayım belki ucuz temın ederiz calibra sahibi olmak arastırmacı sürücü olmayı gerektiriyor, oradan alıskanlık...