Akıllı Telefonunuzla HUD Uygulaması Yapın

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sygic ın bendede full versıyonu var ama o ters ozellıgı hangı ksıımda bı bakmam lazım [MENTION=62816]İnsignia[/MENTION]

Hud özelliğini kullanabilmen için hud dosyası var ve o dosyayı program ana dizininde bi kaç dosya açıp oraya yapıştırıyorsun. Bende hali hazırda yapılmış fulü var o yüzden yapmadım hiç fakat yolu bu şekilde oluyor. Netten aratırsan zaten çok açıklayıcı siteler var.

Edit: Zaten yapmışsın.:)
Tapatalk

Son düzenleme:

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aşağıdaki linktekine güncelledim varolan sygıc ımı gayet guzel oluyor walla HUD olanıda denedım aksam aksam guzel oluyor walla gostergenın ıısıklarınıda kısıp ole guzel oluyor

http://www.fullprogramlarindir.com/sygic-full-gps-navigasyon-turkce-android-apk-indir.html

Tamam, çok güzel indiricem de nereye tıklayacaz? allahım kafayı yediriyor bu indirme siteleri :D

Not: çok teşekkürler.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:39 ----------

Tamam, çok güzel indiricem de nereye tıklayacaz? allahım kafayı yediriyor bu indirme siteleri :D

Hala nereden indiğini bulamadım, saçma sapan yerlere gidiyor :(

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:39 ----------

Hala nereden indiğini bulamadım, saçma sapan yerlere gidiyor :(

ilgili başlığı tıkla ve alt taraflara doğru indirme linkleri var. Sanırım 3 tane idi. Onlardan birini tıkla ve senden orada yazan kodu isteyecek. Kodu yaz ve indir.

Tapatalk

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bole durumlarda faceden ekleyın yardımcı olurum Aykut DENİZ diye cıkar 2 tane cocuk resmı var profılde turkcell sapkalı (kızım ve oğlum)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaş ben indirdim programı türkiye yi bile bulamadım:( yok programda siz nasıl buldunuz

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lınktekı 3 tane dosyayı da ındırdın mı harıta onun ıcınde programı acınca dırek cıkıyor zaten

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykut bey indirmeye çalıştım şimdi ücret istiyo 9 tl her dosya için. siz ücretli mi indirdiniz ??

Her iki mirror da da gördüğünüz tüm sayfalarda hayır normal indirme seçmelisiniz. Normal indirme seçtiğinizde sürekli şu kadar bekle diyen süreyi bekledikten sonra bir şekilde kod isteyen yeri bulun, kodu girdikten sonra bir daha bekletiyor felan, daha sonra hasbel kader indirmeyi başarıyorsunuz :D Ben alttaki mirror ı kullandım. Forum chat kısmından istediğinizi sorabilirsiniz.

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her iki mirror da da gördüğünüz tüm sayfalarda hayır normal indirme seçmelisiniz. Normal indirme seçtiğinizde sürekli şu kadar bekle diyen süreyi bekledikten sonra bir şekilde kod isteyen yeri bulun, kodu girdikten sonra bir daha bekletiyor felan, daha sonra hasbel kader indirmeyi başarıyorsunuz :D Ben alttaki mirror ı kullandım. Forum chat kısmından istediğinizi sorabilirsiniz.
normal ındırme secenegını kullanacaksın sonra cıkan ekranda reklamı kapat veya altta solda hayır tesekkurler yazıyor ona tıklıycan geıccen orayı sonra ındırcen kodu gırıp

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ufak bir howto yapim :D

Sygic için arkadaşın verdiği linketeki kurulum yazan resmin hemen altındaki iki linkten üstekine tıklayınca sırasıyla;
-Dosya adına tıkla
-Yavaş hızda indirme tıkla
-Hayır teşekkürler tıkla
-Yavaz hızda indirme tıkla
-1 dakika bekle
-"Download with ... " teki tiki kaldır
-Yavaz hızda indirme tıkla
-Play butonuna bas
-Vidyodaki harfleri boşluğa girip "send" tıkla

Şimdi bu site günde sadece 1 dosya indirtiyor, o yüzden diğer siteden küçük dosyaları indirmeyi tercih edin. Orada da söyle;

-Dosya adına tıkla
-Normal indirme tıkla
-"Simdi Abone ol ve Hediye Olarak 7 gün ücretsiz" yazan yerin yanındaki çarpıya tıkla
-Resimdeki harfleri yazıp download tıkla
-1 dakika bekle
-Dosya indir e tıkla

Kolay gelsin.