Akbank - Axess Kart Hikayesi

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başımdan geçen olayı paylaşmak istedim. Aşağıdaki okuyacağınız yazıyı Akbank Gen. Md. geçtim bakalım ne cevap gelecek. Hakkımızı arayalım değil mi? Onlar bizim kanımızı bile sömürüyorlar.:mad:

"Axess'inizin Vestel ile yapmış olduğunuz kampanyadan yararlanarak 1.800 TL değerindeki LCD TV yi almak için önce Telefon bankacılığından talep etmiş olduğum bir hafta sonrasında akibet almak için tekrar aradığım ve "Böyle bir başvuru bulunmamaktadır" diyen; akabinde İskenderun Şube den form talep ederek formu doldurup Şubeye geri gönderip 1 hafta içerisinde kartımın çıktığına dair cep telefonuma gelen mesajla kredi kartımın çıktığını öğrendiğim hatta kartımın nereye nasıl ne zaman geleceğini öğrenmek için muhatap bulamadığım yaklaşık 15 - 20 aramadan sonra Call Center dan farklı bir telefon numarası alarak İskenderun Şubesi ile görüşebildiğim kredi kartımı "çalıştığım için gün içerisinde gelemiyeceğimi ve bulunduğum iş yerinin şubeye uzaklığını bildirerek ki " Tosyalı Holding i tanımayan yoktur yerinin nerede olduğunu bilirler." talimatla bankacılık işlemlerimizi takip eden arkadaşa aldırabilir miyim diye sorduğumda" illaki sizin gelmeniz lazım kartını size zimmetlemem lazım" diyen "peki o zaman 18:30 mesaim bitiyor ancak çıkınca gelebilirim" dediğim de " tamam " deyip akşam koştur koştur gidip kan ve ter içinde şubeye yetişmeye çalışıp bekletip ayıp etmeyelim diye acele edip Şubeye ulaştığında içeride kimsenin olmadığı " sözünü tutan " bir banka olduğunuz; bir kredi kartını teslim etmek için bu kadar stres ve olay yaratan bankanıza teşekkür ederim. Kredi kartımın tarafıma ulaşmadan iptal edilmesi hususunu rica ederim. İş Bankası MAXIMUM kartla alış verişimi yapıp LCD TV mi aldım teşekkürler Maximum Kart teşekkürler İş Bankası."

sguzel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde kredi kartlarını özel bir firma ile kurye ile kimlik görerek teslim edildiğini biliyorum ama akbank ta bu söz konusu değil galiba?

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banka bu ; ama abi size 18:30 söz veren ve bankada olan kişi sizi sallamış
en iyisini yapıp başka kartla almışsın.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurye sadece size kimlik gösterip teslim ediyo die biliyorum bende bendede maximum var senelik ücretde ödemiyorum faizide çok az heel asgarisini ödersem hiç faiz gelmiyo bile çok memnunum yapıkredininde world banka kartım var hesap kartı sadece altı ayda 30 lira kullanım ücreti kesiyo senelşik 60 lira bi askerde kullandım şimdi kapattırcam senelik 60 lira oraya verene kadar daha mantıklı bişey bulurum.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde kredi kartlarını özel bir firma ile kurye ile kimlik görerek teslim edildiğini biliyorum ama akbank ta bu söz konusu değil galiba?

evet eski bir bankacı olarak normal şartlarda kuryenetle falan gönderiyorlardı ama burada olay çok garip " zimmet yapacağız " dedi. Abi zimmet dediğin askeriye de olur ya da iş yerinde ne bu ya ? :(

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banka bu ; ama abi size 18:30 söz veren ve bankada olan kişi sizi sallamış
en iyisini yapıp başka kartla almışsın.

devir çok değişmiş kime ne için güveneceğine şaşırıyorsun bu lafı diyen de benim çocukluk arkadaşım iyi mi ? kendisi için ben 1000 takla atardım abi...:confused:

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman abi zimmet falan sakattır kartı kaybedersin mahkemelik olursun :) askeriyede üzerime 18 tane elektrik direği zimmetliydi kim ne yapacaksa elektrik direklerini :D

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurye sadece size kimlik gösterip teslim ediyo die biliyorum bende bendede maximum var senelik ücretde ödemiyorum faizide çok az heel asgarisini ödersem hiç faiz gelmiyo bile çok memnunum yapıkredininde world banka kartım var hesap kartı sadece altı ayda 30 lira kullanım ücreti kesiyo senelşik 60 lira bi askerde kullandım şimdi kapattırcam senelik 60 lira oraya verene kadar daha mantıklı bişey bulurum.

normal şartlarda iade etmesi lazım card finansım vardı kart ücreti almışlardı aradım 444 ü kapatın kardeşim kartımı dedim kapattılar 5 dk sonra tekrar aradılar resmen ağladılar kapatmayın diye 3 yıllık kart ücretimi geri iade ettiler üzerine de ferdi kaza sigortası yaptılar heheheheh :):)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla en güzeli pederin mantığı aslında bişeyi param varsa alırım yoksa almam:D ama uygulamak mesele iste:D gerçi kendisi uyguluyo:D